למה אתם חייבים להתייעץ עם איש מקצוע כמו עורך דין מיסים?

תוכן עניינים
עורך דין יוני לוי
עו"ד יוני לוי - זמין לייעוץ

כולנו רגילים לשמוע על אותם זמרים מפורסמים שבגלל סיבה כזו או אחרת מסתבכים עם רשויות המיסים. בדרך כלל מדובר על אדם שניסה להעלים מס ואילו הרשויות, אחרי מחקרים רציניים בעניין, מגלות את האמת ודורשות שאותו אדם מפורסם ייתן את הדין על מעשיו. מה שכן, לא כולנו מודעים לכך שזה עלול לקרות גם לאדם הפשוט, כלומר לכל אחד מאיתנו, ולכן חשוב להחליט מראש מה עושים בנידון. כמובן שלאנשים שמנהלים עסקים עצמאיים זה עלול לקרות לעיתים תכופות יותר, פשוט כי השכירים משלמים הכול בצורה מסודרת, כי העניין לא תלוי בהם באופן אישי בכלל.

 

איש מקצוע

 

מה יכול להשפיע על תוצאות המהלך מול רשויות המיסים?

יש כמה דברים שצריך לקחת בחשבון כאשר אתם נאשמים באי תשלום או בהעלמת הכנסות שונות. השאלה האמיתית היא מה ישפיע על איך שיסתיים התהליך והאם תצטרכו להגיע לבית המשפט או לא, ואנחנו רואים שהתשובה מורכבת. ראשית, יש משמעות לשאלה לאיזה עורך דין מיסים אתם פונים, כי לא כל עורכי הדין מגיעים עם ידע וניסיון רב. שנית, השאלה איך הגעתם למצב שבו אתם לא משלמים מיסים כאלה ואחרים חשובה גם היא. כלומר ,האם עשיתם זאת ביודעין או בתום לב? זו נקודה מאוד משמעותית בכל תהליך משפטי שבו אתם יכולים להיות מעורבים וכך גם לגבי תהליכים הקשורים לרשויות המיסים. כך או כך כדאי יהיה לפנות כמה שיותר מהר אל עורך דין מיסים שיוכל לעזור לכם ויפה שעה אחת קודם, כי ככל שתדחו את ההתמודדות עם המציאות הדברים רק עלולים להחמיר.

 

לא כל עו"ד הוא אדם שכדאי להתייעץ איתו

 

רבים מאיתנו מכירים עורכי דין ולכל אחד יש קרוב משפחה שלמד את התחום הזה. עם זאת, חשוב להבין שיש הבדל בין עורך דין מיסים ובין עו"ד מקרקעין או לענייני משפחה. לכן, אם יש משהו חשוב שלא כדאי להתפשר לגביו, זו המקצועיות הספציפית של עוה"ד שאליו אתם רוצים לפנות. עורך דין רציני שמכיר את תחום המיסים לעומק יוכל לתת לכם שירות שאף עו"ד אחר יוכל להציע, אז למה שתתפשרו על כך? חשוב שמישהו מקצוען יטפל בעניין שלכם כי הרבה פעמים המקצועיות של עוה"ד תשפיע על תוצאות המהלך כולו. חשוב לפנות כמה שיותר מהר למי שמבין בתחום הזה ואתם תראו שבסופו של דבר העניין לא יהיה מורכב ומסובך כפי שהוא נראה לכם היום.

 

דברו עם עו"ד מומחים למיסים עכשיו: https://www.ordanlaw.co.il

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו