האם כדאי לך להיות עורך דין מיסים?

תוכן עניינים
עורך דין יוני לוי
עו"ד יוני לוי - זמין לייעוץ

 

כל מה שקשור לעריכת דין תמיד היה נראה לך מעניין? תמיד רצית להגן על אנשים חפים מפשע בפני בית המשפט? או שאולי רצית לייצג דווקא פושעים גדולים שמעלימים מס מזה שנים? האמת היא, שמי שמרגיש משיכה לתחום הזה לא יוכל לוותר עליו. לכן ברור מדוע גם אתה, כמו רבים אחרים, חושב על האפשרות של לימודים מעמיקים בתחום הזה. אם אתה כבר עורך דין ומחפש תחום שיוכל להתאים לך להתמחות, בתוך עולם עריכת הדין, אנחנו מציעים לך לחשוב על האפשרות של התעסקות במיסים. עורך דין מיסים הוא אדם שלרוב יש לו הרבה מאוד עבודה במדינה כמו ישראל, אך שאין ספק שגם אתה, כמו כל המומחים האחרים בתחום הזה, תמצא את הנישה שלך ותוכל לבנות לעצמך קריירה מוצלחת.

 

איפה כדאי ללמוד?

 

בין אם אתה חולם להיות עורך דין מיסים ובין אם אתה רוצה להיות עורך דין שנותן שירות בכל תחום אחר, כדאי שתדע שיש הרבה מקומות שבהם תוכל ללמוד. ראשית, יש כמה אוניברסיטאות טובות מאוד בישראל ושנית, יש גם אפשרות ללמוד במכללות שונות. בדרך כלל עריכת דין זה לא מקצוע שכדאי ללמוד בחו״ל, כי בכל זאת, לכל מדינה יש מערכת משפט משלה, אך גם בישראל יש הרבה מוסדות טובים ללימודים כאלה. לכן אנחנו מציעים לך לבחון את כל האפשרויות העומדות בפניך ולא להירשם ככה סתם למקום הלימודים הראשון שאת שמו אתה שומע. לפעמים אפילו כדאי להשקיע קצת יותר בלימודים ולהתמודד עם מסגרת לא פשוטה, אם זה מה שיוביל לכך שתצליח יותר אחרי הלימודים.

להיות עורך דין מיסים

האם מיד כדאי להקים משרד עצמאי?

 

זו לא שאלה פשוטה וכמובן שאין על כך תשובה אחת נכונה. לכל אדם יש את הראיה שלו ולכל אחד מאיתנו יש דרך אחרת להתמודד עם אתגרים בחיים. בדרך כלל עורכי דין צעירים ירצו לצבור קצת ניסיון לפני שהם מקימים משרד, כך שיכול להיות שגם עבורך זו יכולה להיות בחירה טובה. בצורה כזאת, כאשר המשרד שלך כבר יהיה קיים, תוכל להעניק שירות טוב יותר ללקוחות שלך כי כבר לא יחסר לך ניסיון. להיות עורך דין מיסים בישראל זה אומר להתמודד, בין היתר, עם לא מעט לחץ ולכן כדאי שתשקיע בצבירת הניסיון כדי שתוכל להפוך להיות איש מקצוע מהשורה הראשונה. בסופו של דבר גם אתה, כמו הרבה עורכי דין צעירים אחרים בארץ, בוודאי תמצא את הנישה שלך ותצליח, אז למה אתה מחכה?

 

https://www.matkonet.co.il

 

https://www.kehilaemunit.org

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו