כיצד לבחור עורך דין מיסים

בחירת ייצוג משפטי בכל תחום שהוא, הנו שלב קריטי וחשוב ביותר. בין אם נקלעתם למצב משפטי פלילי, בין אם אתם מעוניינים לרכוש דירה במחיר האטרקטיבי ביותר וכמובן אם אתם עובדים מול רשות המיסים – שלב בחירת עורך הדין הינו שלב חשוב.

הכנו עבורכם מספר טיפים שיסייעו לכם להגיע לבחירה הנכונה ביותר של עורך דין המיסים שלכם.

בחירת עורך דין מיסים

חדשות לבקרים אנו שומעים על אישי ציבור, זמרים, פוליטיקאים ובעלי עסקים שונים שמצאו את עצמם מסובכים עם רשויות המס במדינת ישראל.

כל עובד במדינת ישראל, עצמאי או שכיר, מחויב לדווח למס הכנסה ולגופים אחרים על ההכנסות שלו. בהתאם לדיווחים הללו, מס הכנסה גובה מכל אדם את המיסים הרלוונטיים עבורם – מיסים שמשמשים את המדינה לניהול העניינים השוטפים שלה.

לא מעט אנשים מנסים להימנע מתשלום מיסים עבור כל ההכנסות שלהם, ומגיעים למצב של הלבנת הון.

במצב שכזה, האדם לא מדווח על הכנסות שהוא מכניס, ולמעשה הוא נמנע מתשלום מס על אותן הכנסות. מדי שנה מתגלים עשרות מקרים של הלבנות הון בהיקפים של מאות מיליוני שקלים.

מעבר לכך, כל פעולה שאינה עולה בקנה אחד עם רשות המיסים, עשויה להוביל אתכם למצב לא נעים ולבעיה משפטית. איש המקצוע שאמור לטפל בנושא ולסייע לכם להיחלץ מהמצב בצורה הטובה ביותר הוא עורך דין בתחום המיסים. 

חקירות שמבוצעות על ידי רשות המיסים עשויות להיות חקירות לא נעימות ולעתים קשות מאוד. נוכחות של עורך דין בקיא בתחום בתוך חדר החקירות או הכנה מראש של הנחקר על ידי עורך דין מקצועי ומנוסה, עשויה למנוע מכם מצבים שבהם אתם פוגעים בעצמכם ועושים נזק רב.

בשל כל, בחירת עורך דין מיסים צריך שיהיה הטוב ביותר והמתאים ביותר למקרה שאליו אתם נקלעתם. לכן הכנו עבורכם רשימה של טיפים שיסייעו לכם בתהליך הבחירה שלכם של עורך דין המיסים שייצג אתכם.

כך תוכלו להימנע ממצבים לא נעימים במהלך התביעה המשפטית, ותוכלו להתכונן בצורה הטובה ביותר אל תהליכי המשפט או החקירות שלכם.

מיסים

כיצד תוכלו לבחור את עורך הדין הטוב ביותר עבורכם?

לאחר שהבנו בצורה יותר טובה במה מדובר כאשר אנו אומרים עורך דין בתחום המיסים, נסביר לכם כיצד תוכלו להגיע לתוצאה הטובה ביותר עבורכם בהקשר של בחירת עורך הדין. הוציאו דף ועט ותתחילו לרשום.

פרמטר ראשון וחשוב ביותר הוא הניסיון.

כאשר אנו מדברים על עורכי דין ואנשים שעוסקים במערכת המשפט והחוק, הפרמטר מקבל משנה תוקף. כמו שספורטאי מתאמן לאורך שנים ומשתבח עם הזמן- כך גם עורכי דין.

עורכי דין וותיקים ובעלי ניסיון רב, ביצעו לאורך הקריירה המשפטית שלהם עשרות ייצוגים משפטיים שונים – בין אם בבתי משפט, בין אם בדיונים פנימיים ובין אם בהתנהלות מול רשות המיסים.

כאשר אתם נקלעים למצב שאתם זקוקים לעורך דין בתחום המיסים, אנו ממליצים לכם לקחת את העורך דין הטוב ביותר, ושיהיה עם כמה שיותר ניסיון משפטי.

מדובר בנושאים שעשויים להגיע לעשרות ומאות אלפי שקלים, ובמקרים קיצוניים יותר עשויים להסתיים עם מאסר בפועל. כאשר מדובר בכיס האישי שלכם, ועל אחת כמה וכמה בחיים שלכם- אל תתפשרו.

פרמטר נוסף וחשוב לא פחות הוא המלצות וחוות דעת.

כמו כל דבר בחיים שאנו רוכשים או קונים היום, גם בתחום עורכי הדין תוכלו למצוא ולקבל חוות דעת. לאחר שמצאתם עורך דין שמצא חן בעיניכם, אתם יכולים לחפש חוות דעת מקצועיות על עורך הדין מטעם קליינטים או קולגות שעבדו אתו.

אם אתם יכולים להיעזר ולהשתמש בניסיון של אנשים אחרים, שחוו סיטואציות דומות לכם ועבדו עם עורך הדין שאתם מעוניינים לעבוד- עשו זאת.

פעולה זו יכולה להעלות לכם את הביטחון לגבי עורך הדין שאתם רוצים לעשות, או מנגד – להציל אתכם מאבדן של אלפי שקלים במידה ושכרתם את שירותיו של עורך דין לא מקצועי ולא אמין. תוכלו לחפש המלצות וחוות דעת בפורומים ייעודיים בנושא ועוד.

פרמטר אחרון וחשוב בתהליך בחירת עורך דין מיסים לא פחות הוא התקציב שלכם.

כאשר מדובר בייצוג משפטי, במיוחד בייצוג משפטי בתחום המיסים, אתם יכולים למצוא את עצמכם משלמים לא מעט כסף עבור עורך הדין.

על מנת להימנע ממצבים לא נעימים אל מול עורך הדין או להכניס את עצמכם למצוקה כלכלית שלא כצורך, אנו ממליצים לכם לקבוע מראש את התקציב שאתם מפנים לייצוג המשפטי – ולבחור את עורך הדין שלכם על פיו.

צעד כזה, יסייע לכם לבצע את החיפוש בצורה יותר איכותית ומקצועית ולהגיע לתוצאה הטובה והאיכותית ביותר עבורכם – גם בהיבט התקציבי.

נקודה נוספת שחשוב לקחת בחשבון נקראת שליחויות משפטיות. שליחויות משפטיות הן למעשה שליחויות לכל דבר ועניין, רק שהן עוסקות בחומר רגיש יותר.

במידה והמשלוח נאבד או נפגע בצורה כלשהי – עשויות להיות לכך השלכות משמעותיות והרות גורל. מסמכים שמועברים בדרך שליחות משפטית הם מסמכים בעלי תוקף משפטי, שעשויים להשפיע על המשפט ולהביא להצלחה או לכישלון שלכם במהלך המשפט.

חשוב לציין שעשרות גופים פרטיים וממשלתיים עובדים עם שירותי חברת שליחויות משפטיות – בתי משפט, לשכת הוצאה לפועל, משרדי עורכי דין פרטיים ועוד.

אם בחרתם לקחת את שירותיו של עורך דין מסים או עורך דין בכל תחום כזה או אחר – היינו ממליצים לכם לבדוק האם הוא עובד עם השירות הזה, שכן מדובר במשהו שיכול לסייע לכם ולהציל אתכם מהמון מצבים לא נעימים בין כותלי בית המשפט.

השתמשו בטיפים שנתנו לכם על מנת שתוכלו להשיג את שירותיו של עורך הדין הטוב והמתאים ביותר עבורכם בתחום המיסים.

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא

עבירות מיסים באינטרנט – איביי ואמזון

ישראלים רבים מחפשים אחר דרך יצירתיות לפתוח אפשרויות הכנסה נוספות לחייהם. האופציה הנוחה והרלוונטית ביותר עבור ישראלים רבים היא כמובן הכנסה דרך האינטרנטית אשר מבטיחה

מהו מיסוי עקיף?

מס עקיף הוא מס בגין ביצוע הוצאות או עסקאות מסוימות, שהחייבים שלו הם הצרכנים הסופיים. היצרן, היבואן או הספק שמוטל עליו מס זה, יוכל “לגלגל”

תושבים חוזרים

ישנן לא מעט סיבות אשר יכולות לגרום לישראלים רבים לעזוב את ישראל, ולהחליט להתגורר לתקופה מסוימת במדינה אחרת ברחבי העולם. יש כאלה שמעדיפים לעשות גיחה

הליך סגירת תיק במס הכנסה

על מנת למצוא מידע אשר יעזור לכם לפתוח תיק עסק במס הכנסה תוכלו לעשות חיפוש קצר באינטרנט, כך בקלות תוכלו למצוא את כל המידע הנחוץ

החזר מס בגין פיטורים

רוב העובדים במדינת ישראל הם עובדים שכירים. להיות עובד שכיר בא עם מספר יתרונות. אתה חתום על חוזה כך שהמשכורת שלך קבועה ובטוחה, ואין לך

השאירו פרטים ונחזור אליכם בקרוב!