עורך דין מקרקעין ותרומתו לעסקת הנדל"ן הקרובה שלכם

תוכן עניינים
עורך דין יוני לוי
עו"ד מקרקעין יוני לוי - זמין לייעוץ

מעולם לא עשיתם עסקת נדל"ן רצינית חוץ מהשכרת דירה? החלטתם שאתם לא רוצים יותר לחיות בדירה שכורה ואתם רוצים לקנות לעצמכם נכס? אם כך, דעו שאתם לא לבד. למרות המחירים הגבוהים בישראל בסופו של דבר רוב הזוגות בוחרים לקנות דירה, מה שמעורר את השאלה איך עושים את זה. כולנו יודעים שנצטרך ללכת לבנק ולבקש משכנתא, אך איך עושים את העסקה מבחינה חוקית? והאם לא צריך שעורך דין רכישת דירה יעזור לנו? אם חשבתם לרגע לוותר על שירותיו של עורך דין מקרקעין או לסמוך על עוה"ד של הצד השני בעסקה, כדאי שתדעו שזה לא מומלץ. כל צד צריך להגיע עם עו"ד משלו כי זו הדרך הכי טובה להיות רגועים ולדעת שיש מי שדואג לאינטרסים שלכם.

נדלן ותרומתו

כיצד עוה"ד יוכל לעזור לכם בעסקה שעליה אתם עומדים לחתום?

האמת היא שאיש מקצוע רציני כמו עורך דין מקרקעין יוכל לעזור לכם בצורה מקצועית לכל אורך הדרך. הוא יוכל:

  • לברר אודות האדם שמוכר לכם את הנכס – האם הנכס באמת שלו?
  • לברר את מצב הנכס בטאבו – האם אין לגביו הערות שונות?
  • לעבור על החוזה – האם החוזה הוגן גם מבחינתכם ולא רק מבחינת הצד השני?

ובמילים אחרות, הוא יוכל לעשות הכול כדי שאתם תהיו רגועים ורק תיהנו מההתרגשות של העסקה גם אם מדובר בעסקאות של קרקעות למכירה או בתים הוא יהיה שם לעזרתכם. לקנות דירה עבור רוב האנשים בישראל זה צעד מאוד גדול ולכן ברור מדוע אתם מלאים בחששות. זו הסיבה שבגללה לא כדאי יהיה לוותר על שירותיו של עוה"ד וכדאי שתפנו אליו עוד היום.

 

הדרך הכי טובה שיש לבחור עו"ד מתאים

בנוסף לכך, כולנו יודעים לומר שלא חסרים עורכי דין בישראל ולכן ברור מדוע אתם בדילמה לגבי בחירת איש המקצוע שלכם. האם באמת כדאי לבחור אדם שאתם לא יודעים עליו דבר? או שאולי כדאי לכם לפנות אוטומטית לחבר הכי טוב שלכם שהוא גם עו"ד? האמת היא שכדאי תחילה לברר כל מה שצריך, בין אם זה ברמת הניסיון של עוה"ד, ההמלצות שאתם מוצאים לגביו אונליין וגם המחירים שהוא גובה. עורך דין מקרקעין חייב להיות אדם שאתם סומכים עליו ומאמינים לו בעיניים עצומות ולכן חשוב שתבררו לגביו כל מה שאפשר. לפעמים אפילו כדאי לשלם קצת יותר על שכר הטרחה אם זה מה שיבטיח שתקבלו שירות הון ואם זה מה שיגרום לעוה"ד שלכם להיות תמיד זמין עבורכם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו