תמ"א 38 בירושלים – כל מה שרציתם לדעת

תוכן עניינים
עורך דין יוני לוי
עו"ד מקרקעין יוני לוי - זמין לייעוץ

ביצוע פרויקט תמ"א 38 בעיר ירושלים היא בגדר מהפכה של ממש, זאת לאור העובדה כי מדובר בפתרון הטוב למצוקת הדיור בעיר.

תמ"א 38 – מהפכה בתחום הדיור

מאז החלה לתפוס תאוצה, תמ"א 38 שינתה לחלוטין את שוק הנדל"ן בישראל והיא מאפשרת לרבים לקבל תנאים משופרים כמו גם בניין מחוזק, בעלות אפסית. למעשה, ממשלת ישראל החליטה בשנים האחרונות כחלק מהמאבק ביוקר הנדל"ן כמו גם ההבנה כי אין מספיק עתודות בנייה בישראל להאיץ את נושא תמ"א 38 וזאת על מנת לספק תנאים טובים יותר לאזרחים כמו גם לבצע חיזוק מבנים אשר הוא הכרחי, זאת לאור הערכות של מומחים בתחום אשר סבורים כי בתוך שנים ספורות תפקוד את מדינת ישראל רעידת אדמה בעוצמה חזקה ביותר. רוב המבנים אשר נבנו בישראל עד שנות ה 60' אינם עומדים בסטנדרטים ועל כן החליטה המדינה להאיץ את הפיתוח של התוכנית, כאשר העיר המרכזית ביותר בה מתבצעת התחדשות עירונית בירושלים.

תמ"א 38 בירושלים – הזדמנות חסרת תקדים

העיר ירושלים היא אחת הערים הצפופות ביותר בישראל, ומתגוררים בה עשרות אלפי בני אדם. לאור העובדה כי מדובר בעיר הבירה של ישראל, החליט משרד השיכון כמו גם הממשלה לעודד ביצוע של פרויקטים של תמ"א 38 ופינוי בינוי, וזאת לאור העובדה כי בעיר אין כמעט עתודות בנייה וכי המבנים הקיימים בה חלשים ועלולים לקרוס. על כן, חשוב לדעת כי בנושא העיר ירושלים ישנו מסלול מיוחד אשר נעשה במסגרת התיקון לחוק תמ"א 38 ואשר מאפשר לבצע הריסה של המבנה הקיים ובנייתו מחדש ע"פ הסטנדרטים המחמירים ביותר בתחום. מדובר, ללא ספק, במהפכה של ממש הן בתחום הדיור והן עבור פיתוחה של העיר ירושלים.

ביצוע פרויקט תמ"א 38 ע"י חברת ארץ עיר

חברת ארץ עיר היא כיום החברה המובילה בישראל לתחום תמ"א 38 ופינוי ובינוי, ולה וותק של שנים ארוכות בתחום. לאור העובדה כי פרויקט של תמ"א 38 הוא פרויקט מורכב ביותר, חרטה החברה על דגלה את איכות הבנייה והשירות והיא מעסיקה את טובי המומחים בתחום ההנדסה, תשתיות, אדריכלות ובנייה וזאת על מנת שכל הפרויקטים אשר נעשים על ידה ייעשו בהתאמה לסטנדרטים המחמירים ביותר בעולם. חברת ארץ עיר ממוקמת בעיר ירושלים ומעניקה שירות מיטבי ומקצועי תוך הקפדה על הקשבה מלאה לצרכי הדיירים, וזאת תוך זמינות מלאה בכל שעות היממה. על כן, אם אתם מתגוררים בירושלים ומעוניינים להתחיל בפרויקט של תמ"א 38 אין ספק כי הכתובת שלכם היא חברת ארץ עיר, כך שתוכלו להיות בטוחים שהפרויקט יתבצע באופן המקצועי ביותר וזאת תוך ליווי אישי לכל אורך הדרך. לקבלת פרטים נוספים, היכנסו לעמודת "צור קשר" ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו