האם צריך עורך דין לפירוק שיתוף במקרקעין?

תוכן עניינים
עורך דין יוני לוי
עו"ד מקרקעין יוני לוי - זמין לייעוץ

.עומדים בפני הליך של פירוק שותפות בנכס מקרקעין? ובכן, אתם זקוקים לעורך דין. מדוע? להלן הפרטים

פירוק שותפות מקרקעין – מורכבות רבה אשר מצריכה ייצוג משפטי הולם

תחום הנדל"ן והמקרקעין בפרט הוא כר פורה לרוב לסכסוכים משפטים מורכבים מאוד, וזאת בשל העובדה כי רוב רובם של התיקים אשר עוסקים בפירוק שותפות מגיעים לפתחו של בית המשפט, בתנאי כי אכן מוצו כל ההליכים של משא ומתן וכן גישור. למעשה, בשנים האחרונות חל זינוק של עשרות אחוזים בהגשת תביעות הדדיות לבית המשפט בעקבות ניסיונות לשותפות מקרקעין, ועל כן התקשרות עם עורך דין אשר מתמחה בתחום היא הדרך הטובה ביותר בה תוכלו להבטיח את מימוש מלוא זכותכם כמו גם ייצוג בבית המשפט, במידה והתיק שלכם יעבור לערכאות הללו.

כיצד נבחר עורך דין לפירוק שיתוף במקרקעין?

כאמור, פירוק שיתוף במקרקעין הוא תחום מורכב ביותר ולעיתים גם אמוציונלי, ועל כן תיקים רבים העוסקים בתחום מגיעים לערכאות משפטיות, לעיתים עד לכדי בג"ץ. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי באמצעות קבלת ייצוג משפטי באמצעות עורך דין מקרקעין  אשר הוא בעל ניסיון תבטיח כי האינטרסים האישים יתממשו, זאת בהתבסס על תיקים קודמים כמו גם על המיומנות של עורך הדין ברזי תחום הנדל"ן ומקרקעין, כמו גם דיני חוזים. למעשה, ישנם לא מעט מקרים בהם פירוק השיתוף מתרחש בתוך המשפחה במקרים של ירושה, ועל כן חשוב להתייעץ עם עורך דין אשר התמודד בעבר עם תיקים דומים ואשר יכול להעניק מניסיונו כמו גם מהידע שלו על מנת שתוכלו לממש את מלוא האינטרסים שלכם, בין אם מדובר במכירה/רכישה של נכס או במקרים בהם ישנו רצון לסיים את השותפות מבלי לוותר על הפוטנציאל הכלכלי הטמון בכך. כיום, אחד מעורכי הדין המובילים בישראל בתחום הוא ללא ספק עורך הדין גיא בית און, אשר נחשב מזה שנים רבות לעורך דין מצליח אשר ייצג את לקוחותיו בהצלחה יתרה, וכעת גם לכם יש את האפשרות.

 ביניינים

מעוניינים לפנות לעורך דין לצורך פירוק שיתוף במקרקעין? עורך דין גיא בת און כאן בעבורכם

משרדו של עורך הדין גיא בית און נחשב לאחד המשרדים הגדולים והמובילים בישראל בתחום של דיני מקרקעין, והוא בעל ניסיון של מעל ל 14 שנים בתחום. אם אתם שוקלים האם לבצע פירוק שיתוף במקרקעין אך חוששים מההליך המשפטי כמו גם מאחוזי ההצלחה שלכם, אנו מזמינים אתכם לפנות עוד היום למשרדו של עו"ד בית און בכתובת https://www.beiton-kidom.co.il ועורך דין מטעם משרדו של בית און יחזור אליכם בהקדם לצורך תיאום פגישת ייעוץ משפטית ראשונית כמו גם בכדי להעניק לכם את הפרטים המלאים, כך שתוכלו להיות בטוחים כי אתם בידיים המשפטיות והמקצועיות הטובות ביותר.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו