מתי חשוב לקחת עו”ד כנגד חברת הביטוח

שאנחנו רוכשים פוליסת ביטוח מטרתה להגן עלינו מפני נזקים אפשריים הנכללים בחוזה הפוליסה, עלינו לכסות הרבה כשמדובר בביטוח למשל – רכב, דירה ואפילו ביטוח חיים.

במקרים מסוימים ולא כולם טרגדיים במיוחד עלינו לתבוע את חברת הביטוח כדי לקבל מה שמגיע לנו, האם ניתן לעשות זאת לבד או עם עורך דין בלבד?

 

עו”ד תביעות ביטוח –

תביעת חברת הביטוח עלולה להיות מורכבת, כל צד מושך לכיוונו ורוב הפעמים האזרח הפשוט יהיה זה שנפגע, למי שתובע את חברת הביטוח עקב נזקים שכלולים בפוליסה כנראה זכאי לזכויות ופיצויים רבים אך לא תמיד הדברים פרוסים באופן מובן. לשם הצלחה בטוחה יותר בתביעה נגד הביטוח מומלץ להתייעץ עם עו”ד תביעות ביטוח, לעוד פרטים בדקו באתר של עו”ד תביעות ביטוח עכשיו.

 

האם יש התמחות בביטוחים מסוג מסוים?

עורכי דין המתעסקים בעולם התביעות ידעו לתת מענה לכל סוגי הביטוחים ולכל הפירמות. כיום יש מגוון רחב של ביטוחים שעובדות באותה הצורה, תמורת תשלום חודשי או שנתי האדם המשלם מקבל ביטחון שבמידה ויקרה משהו שנכתב בפוליסה לרכושו או אפילו לעצמו הוא יקבל פיצוים או כיסויי עלויות של השיקום.

 

באילו תביעות חשוב לשכור שירותי עו”ד?

ישנן תביעות פשוטות שמסתכמות בשליחת טפסים מקוונים וקבלת תמורה במהרה לחשבון הבנק, לתביעות מסוג זה כמובן שאין צורך להשתמש בעורך דין אלא אם אתם חפצים בכך. לתביעות מסובכות יותר הכוללות ראיות, הוכחות ואפילו בית משפט מומלץ מאוד לשכור עו”ד על מנת להצליח לעבור את התהליך בשלום ובאמת לקבל את מה שמגיע לכם.

 

איזה סוגי ביטוחים קיימים?

  • ביטוח חובה – בישראל קיימים מספר ביטוחים שכל אזרח מחויב לרכוש או כל אזרח המתאים לאותה הקטגוריה כמו בעלי רכב.
  • ביטוח לאומי – מוסד מטעם המדינה, כל אזרח מעל גיל 18 מחויב בתשלום לביטוח זה על מנת להבטיח סיוע כלכלי במידה ותהיה פגיעה שתגביל את אותו האזרח בתפקוד היום יומי, סיוע לאותם האזרחים בעת גמלאות ועוד…
  • ביטוח רכב – אדם בעל רכב מחויב לרכוש גם פוליסה לביטוח חובה של הרכב, נסיעה ברכב ללא ביטוח חובה הינה עברה על החוק. ביטוח צד ג’ וביטוח מקיף אינם חובה לבעלי רכב אך הם מומלצים מאוד.
  • ביטוחי רשות כמו – ביטוח בריאות מעבר לביטוח בריאות דרך דמי ביטוח לאומי, ביטוח רפואה משלימה, ביטוח סיעודי, ביטוח דירה הכולל ביטוח למבנה ולתכולה, ביטוח חיים, ביטוח מקצועי והם עוד רבים.

 

מילים אחרונות על החשיבות בשכירת שירותיו של עו”ד תביעות –

במקרים מסוימים, תביעה נגד הביטוח תכלול עוד ביטוחים הקשורים באותו המקרה הביטוחים ידרשו הוכחות מעוד צדדים וכל העסק יסתבך. על מנת ליצור תהליך יעיל ולקבל סיוע מקצועי חשוב מאוד לשכור שירות עו”ד, בעיקר בתקופה בה נפגעתם בצורה כלשהי שזו הריי הסיבה לתביעה.

מאזניים

 

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף

ליטיגציה: המדריך המלא

הליטיגציה היא מילה שלא שומעים אותה באוזננו ביום יום. מי שמכירים אותה היטב הם בעיקר אנשי המשפט שעוסקים בתחום זה, כמו למשל עורכי דין ושופטים