מתי כדאי לפנות לשמאי רכוש?

תוכן עניינים
עורך דין יוני לוי
עו"ד מקרקעין יוני לוי - זמין לייעוץ

פנייה לשמאי רכוש היא הכרחית בעבור אנשים אשר עומדים בפני תביעה לחברת הביטוח, זאת לאור נזק אשר נגרם לרכושם.

שמאי רכוש – הדרך שלכם להשיג בחזרה את הכסף האבוד

כולנו שמענו בתקשורת אודות מקרים על אנשים שאיבדו את כל רכושם כתוצאה מפגעי טבע, כמו גם מנזקים אשר נגרמו כתוצאה מתאונות אנוש. הרכוש אשר מצוי בביתנו הוא לרוב רכוש יקר וקרוב ללבנו, רבים רוכשים ביטוח של הציוד הקיים בדירה או בעסק. במקרה והתרחש אסון ורכושנו ניזוק, חשוב מאוד לפנות בהקדם האפשרי אל שמאי רכוש מקצועי אשר ידע להעריך את שווי הנזק ולעזור לכם לטפל בכל הליכים כנגד חברת הביטוח, וזאת במהירות האפשרית.

מתי כדאי לפנות לשמאי רכוש?

בכל אירוע אשר נגרם נזק לרכוש, בין אם מדובר בנזק הנגרם כתוצאה מאש, מים, טבע או ירידת ערך חשוב מאוד לפנות לשמאי רכוש מקצועי אשר יש לו וותק וניסיון ואשר ידע להעניק שירות מצקועי וצמוד בעת הקשה הזו. חשוב לזכור כי חברות הביטוח השונות מאפשרות לקבל שמאי רכוש מטעמן, אולם לא תמיד ניתן לסמוך על שמאי הרכוש המוצע על ידן וזאת משום שלעיתים יש אינטרס כפול: חברת הביטוח לא תרצה לשלם בעבור כל הנזק, אולם הוא מחויב באופן מקצועי לדווח על היקף הנזקים שנגמרו לרכוש, בין אם מדובר בבית עסק או בבית פרטי. לכן, מומלץ בתום הגעתו של שמאי מטעם חברת הביטוח אל הבית או המשרד לשכור את שירותו של שמאי רכוש אשר הוא אובייקטיבי למצב ואשר יכול לקבוע האם יש פערים בין ההערכות השווי שניתנה ע"י שמאי הרכוש מטעם חברת הביטוח לבין היקף הנזק הקיים. בנוסף, פנייה לשמאי רכוש היא איננה בגדר המלצה וזאת משום שעל מנת להגיש תביעה אל מול חברת הביטוח יש צורך בקבלת חוות דעת של שמאי הרכוש.

נגרם לכם נזק לרכוש? פנו בהקדם למשרד אודי וולנדרמן שמאות בע"מ

על מנת שתוכלו לקבל את כספכם בחזרה כמו גם לבצע את ההליך הזה באופן המהיר והמקצועי ביותר, ישנה חשיבות רבה לפנייה לשמאי מקצועי ובלתי תלוי. משרד אודי וולנדרמן שמאות בע"מ הוא כיום המשרד המוביל בתחום הנזיקין לרכוש ומאפשר לקבל ייצוג מקצועי אל מול הגופים השונים וזאת במטרה להשיב את הכסף כתוצאה מנזקים שנגמרו לרכוש. מאז הוקם המשרד הוא טיפל במאות תיקים מורכבים בתחום, וזאת בהצלחה גדולה וברמת שביעות גבוהה מאוד של קהל הלקוחות אשר זכה לקבל ליווי צמוד לכל אורך הדרך. אם ברצונכם לקבל פרטים נוספים לגבי הערכת שווי נזק, כמו גם התהליך של הגשת התביעה אל מול הגורמים הרלוונטיים משרד אורי וולנדרמן שמאות ישמח לעמוד לרשותכם. למה אתם מחכים? השאירו פרטים באתר או צרו עמנו קשר בהקדם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו