אל תוותרו על ייעוץ מעורך דין מקרקעין

תוכן עניינים
עורך דין יוני לוי
עו"ד מקרקעין יוני לוי - זמין לייעוץ

מתכננים לעשות עסקת נדל״ן ממש בקרוב? אתם נמצאים בצד של המוכרים? או שאולי אתם הקונים של דירה או כל נכס אחר? אם כך, מה שבטוח זה שאתם רוצים לעשות עסקה טובה שלא תכלול תקלות ובעיות שונות. לכן נשאלת השאלה מאיפה מתחילים ובעיקר – איך נוכל לדעת שהחוזה הוגן? יש אומנם הרבה מאוד חומר שתוכלו לקרוא בנושא הזה אונליין אך בסופו של דבר אין כמו להתייעץ עם עורך דין מקרקעין כפי שניתן לקרוא בכתבה הזו. עורכי דין עם התמחות במקרקעין יוכלו לעזור לכם להימנע מטעויות חמורות בכל מה שקשור לקניה ולמכירה של נכסים, כך שברור מדוע הייעוץ שלהם כל כך מהותי.

אל תוורו על עורך דין מקרקעין

השקיעו בבחירת עורך הדין שלכם

חשבתם שלבחור עורך דין מקרקעין זה עניין של מה בכך ושתוכלו לקבל החלטה כזאת בצורה שרירותית? אם כך, כדאי שתדעו שזה לא מדויק. כלומר, זה שיש הרבה אנשי מקצוע שעוסקים בתחום הזה זה טוב ויפה, אך לא כולם מביאים איתם שנים רבות של ניסיון, הבנה וידע. כיוון שעוה״ד יכול להשפיע בצורה כל כך מהותית על החוזה ועל העסקה כולה, עדיף יהיה לוודא שאתם בוחרים אדם מקצועי ואמין. זה אומר שכדאי לקרוא אודותיו מידע אונליין וכדאי גם לראות האם אתם מכירים אישית מישהו שיוכל להמליץ עליו. עו״ד הוא אדם שאתם צריכים להרגיש איתו בנוח ובעיקר, אתם צריכים להרגיש שהוא עו"ד שאתם סומכים עליו. לכן שווה להשקיע, לעשות את כל הבירורים הנדרשים וכך לבחור בידי מי אתם מפקידים את המשימה הזאת.

 

אל תתביישו לברר מראש פרטים לגבי שכר הטרחה

לא אחת קורה שאדם שקונה או מוכר דירה לא מדבר ישירות עם עוה״ד על שכר הטרחה שלנו וזו טעות חמורה. אם אתם רוצים להיות בטוחים שלא מחכות לכם הפתעות לא נעימות בנושא, כדאי יהיה לבדוק מראש כמה זה עולה. מה כולל השירות? האם עוה״ד רק ינסח עבורכם את החוזה? או שהוא גם יעזור לכם לאורך הדרך אם תתעוררנה בעיות? חשוב להיות עם היד על הדופק בעניין הזה ולהבין על מה בדיוק אתם משלמים.

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו