השקעה בנדל”ן מסחרי כדאית

בעוד ששנת 2020 התחילה באופן לא הכי מחמיא לה, אין ספק שנגיף הקורונה לא עוצר רבבות ישראלים מלנצל הזדמנויות נדל”ן שונות. מחפשים אחר השקעה בנדל”ן מסחרי ב-2020? בואו נדבר על אנשי המקצוע בהם תיעזרו בכדי לצלוח את הפרויקטים האלו של השקעת נדל”ן מסחרי.

חכמים מאיתנו פעם כבר אמרו כי “בתקופות משבר ניתן גם לנצל הזדמנויות עסקיות מסוגים שונים”. אין ספק, שנת 2020 הייתה יכולה להתחיל בצורה טובה יותר, אבל גם במצב הקיים, אנשים רבים בוחרים לנצל את התקופה עבור ניצול הזדמנויות עסקיות מסוגים שונים. בכדי להיות בטוחים שאתם נכנסים לפרויקטים אלו של השקעה בנדל”ן בצורה המדויקת ביותר, אנו ממליצים על סיוע מקצועי. במי תסתייעו?

 

עורך דין מקרקעין: ייעוץ השקעות נדל”ן מסחרי  

אתם מוזמנים להכיר עורך דין מקרקעין, שעוסק בדינים שונים בעולם הנדל”ן. בעוד שאנשים רבים לעיתים עשויים להתעקש לצלוח בעצמם עסקאות שונות של רכישת נדל”ן, חלק אחר מהאנשים כבר מזמן הבין שעסקאות משמעותיות מחייבות גם ליווי משפטי מקצועי. צריכים להתייעץ עם עורך דין מקרקעין ולא מוכנים להתפשר על מקצועיותו המשפטית? תוכלו לעשות זאת כבר היום וגם לקיים פגישת היכרות עם עו”ד עמית סלע, דיני מקרקעין.

חשוב להבין, שירותיהם של עורכי דין בדיני מקרקעין עשויים להיות בדיוק מה שמבדיל בין עסקה משגשגת, לעסקה שאינה צולחת. וכשאנחנו מדברים על צליחת עסקאות של נדל”ן מסחרי, אנו מדברים על תשואות שלפעמים אינן מבוטלות כלל וכלל.

 

האם התשואות בנדל”ן מסחרי בכלל כדאיות?

לידיעתכם, במקרים רבים, התשואות בהשקעת נדל”ן מסחרי יהיו גבוהות יותר מאשר התשואות שבהשכרת דירה. אם אתם מעוניינים לקבל פרטים נוספים לגבי השקעות בנדל”ן מסחרי, אנחנו ממליצים לבחור בקפידה את אנשי המקצוע מהם אתם מקבלים את הייעוץ ואת המידע.

חשוב מאוד לזכור, בעוד שעורך דין מקרקעין יספק לכם שירות ניטרלי ואובייקטיבי, אנשי מקצוע בתחומים אחרים עשויים לספק לכם שירות אינטרסנטי לחלוטין. עורך דין מקרקעין עמית סלע, הוא משרד עורכי דין בדיני מקרקעין אשר מלווה לקוחות כבר 16 שנים של עשייה מוצלחת.

 

עמית סלע עו”ד מקרקעין מומלץ לליווי עסקאות נדל”ן מורכבות

בעזרת המון ידע מקצועי, ניסיון והבנה עמוקה ברזי התחום של נדל”ן מסחרי, הליווי המשפטי שעורך דין עמית סלע יעניק לכם יהיה הטוב בתחום. בכל מקרה, בין אם אתם מסתייעים במשרד עו”ד עמית סלע או בכל משרד אחר, אנחנו ממליצים לכם תמיד לקיים פגישת היכרות ביניכם לעורך הדין שילווה את עסקתכם.

רק לאחר קיום פגישת ייעוץ ראשונים עם עורך דין מקרקעין, תוכלו להחליט באם זהו עורך הדין שילווה אתכם בהמשך הדרך, או שמא אתם צריכים לאתר עו”ד אחר. אל תמעיטו מפגישת ההיכרות ביניכם, רק כך תוכלו להבין אם הקליק ביניכם מתחבר או לא.

בהצלחה!

כניסה לדירה

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא

מה חשוב לשים לב בחוזה תיווך דירות?

קניית דירה היא צעד כלכלי משמעותי וייתכן שגם אחד הצעדים המשמעותיים ביותר לאורך החיים בכלל. הגעתם לישורת האחרונה בעסקה? הנה כל מה שחשוב לשים אליו

חוק שכירות הוגנת: כל הפרטים

חוק השכירות ההוגנת נוצר כדי לתת מענה לחוסר סדר ורגולציה בשוק השכרת הדירות. בשנים האחרונות, כמות שוכרי הדירות בישראל גדלה משמעותית, והמגורים בשכירות הפכו להיות

איך לעשות עסקת נדל”ן בטוחה וחוקית?

תחום הנדל”ן הינו תחום מורכב ומסועף מאוד שגם דורש הון התחלתי יחסית גבוה ביחס להשקעות אחרות. המורכבות וההון ההתחלתי הגבוה מרתיעים אנשים רבים מביצוען של

זכויות השוכר והמשכיר

כיום, מספר לא מבוטל של אנשים מתגוררים בשכירות, או משכירים בעצמם דירה. על אף שמדובר בצעד משמעותי בחייהם של אלפי אזרחים מידי שנה, רבים מהם

המדריך המלא להתחדשות ערונית

עתידים לעבור התחדשות עירונית בבניין שלכם? ובכן, להלן המדריך המלא להתחדשות עירונית,כך שתוכלו לדעת מראש לקראת מה אתם עומדים. כל הפרטים – במאמר הבא. התחדשות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בקרוב!