3 עבירות שמצריכות טיפול של עו”ד פלילי

עורך דין שעוסק בתחום הפלילי נפגש לא פעם עם לקוחות שמציינים בפניו כי הם לא ידעו כלל שביצעו עבירה פלילית עד שעובדה זו נאמרה להם מטעם גורם מוסמך. לאחרונה אנחנו שומעים על עלייה חדה במספר המקרים הללו, והדבר גרם לנו להחליט לעשות צעד בעניין. לכן, החלטנו לכתוב את המדריך הנוכחי שירכז בפניכם את 3 העבירות הפחות מוכרות שמצריכות טיפול של עורך דין פלילי. הישארו אתנו ותגלו מהן.

 

רקע לכתיבת המדריך

את המדריך הנוכחי אנחנו כותבים לאחר שנפגשנו עם מומחים בתחום המשפטים. יש לנו ידע מעמיק בתחום זה, אבל הפעם, החלטנו שאנחנו רוצים לשמוע חוות דעת של אנשים שחיים את הנושא באופן יום יומי. איננו יכולים לציין את שמם של הגורמים המסייעים בכתיבת המדריך, אך אנחנו יכולים לציין כי הם עוסקים בתחום הפלילי מזה 20 שנה וחלק מהם אף יותר. בזכותם, הגענו אל 3 העבירות הנבחרות שיצוינו בפניכם כעת.

 

עבירה מספר אחת שמצריכה טיפול של עורך דין פלילי – גרימת מוות ברשלנות

לצערנו, אנחנו שומעים לא פעם על מקרים שבהם אדם גרם למוות של אדם אחר ברשלנות. רוב המקרים הללו מתרחשים על הכביש. כלומר, בעקבות תאונת פגע וברח או בעקבות תאונה שבה הנהג נשאר בזירת האירוע והודה במעשיו. במרבית המקרים, אנשים שמוצאים את עצמם במצב שכזה, יוצרים קשר באופן מידי עם עורך

עורך דין אביב מזרחי שידוע כעורך דין מוכר בתחום כדי לקבל הכוונה אודות הדברים הבאים:

  • בירור אודות המשך ההליך
  • בירור אודות דברים שיש לבצע באותם רגעים (למשל, תיעוד הזירה) ועוד

 

עבירה מספר שתיים שמצריכה טיפול של עורך דין פלילי –  גרימת שריפה ברשלנות

לעיתים, יש מי שבוחרים מסיבה כלשהי לשרוף בית, משרד או כל מקום אחר באופן רשלני. גם מצב שכזה דורש התערבות מידית של עורך דין פלילי בצפון, שכן, מדובר בעבירה פלילית לכל דבר ועניין. לא פעם קורה שישנם אנשים שנספים או נפצעים בעקבות עבירה זו והדבר עלול לגרום לעונשים כבדים יותר.

 

עבירה מספר שלוש שמצריכה טיפול של עורך דין פלילי – גניבה ממעביד

ישנם כמה מקרים מוכרים בישראל שבהם עובדים גנבו מהמעביד שלהם סכומים לא מבוטלים של עשרות אלפי, מאות אלפי ואפילו מיליוני שקלים. עבירה שכזו מצריכה פנייה אל עורך דין פלילי בהקדם האפשרי. שכן, העובד צריך לדעת מהן זכויותיו ולקבל את כל המידע בנידון רגע לפני שהוא מספר לחוקרים את גרסתו בנושא.

 

כמה מילים לפני סיום המדריך

עד כאן 3 העבירות שמצריכות טיפול של עורך דין פלילי. כעת, כשאתם יודעים מהן העבירות הללו שנחשבות לפחות מוכרות, אתם יכולים לדעת אם יש לכם צורך בעורך דין פלילי או שלא. אם אתם מתלבטים בנושא, תמיד אפשר לפנות לעורך דין ולברר עמו פרטים.

 

עבירה פלילית

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף

מהן העילות התנגדות לקיום צוואה

כשאדם כותב את הצוואה שאותה ירצה להוריש לקרובים שלו או לחבריו, הוא יכול לכלול בה את כל הנכסים שלו ולפרט לפרטי פרטים עד השקל האחרון,