רוכשים דירה בנתניה? קריטי שתשכרו שמאי מקרקעין המתמחה בעיר

כמו שלא תקנו אוטו ללא בדיקת מוסך מורשה, כך גם אל לכם לקנות דירה ללא חוות דעת מקצועית של שמאי מקרקעין אשר בקיא בעיר נתניה. לעיר נתניה ישנם אתגרים ויתרונות אשר מהווים פרמטרים חשובים מאד בקביעת ערך הדירה, ורק שמאי מוסמך המתמחה בעיר יוכל לקבוע את ערכה ושוויה האמיתי של הדירה אותה אתם מעונינים לרכוש. 

 

נתניה, בירת השרון

שוק הנדל״ן בישראל נמצא בצמיחה מתמדת, יוקר המחיה באזור המרכז דוחק רבים מן העיר הגדולה אל ערים אחרות בעלות איכות חיים גבוהה אך יוקר מחיה נסבל. נתניה היא דוגמא לעיר בעלת יתרונות משמעותיים בעלות סבירה. בשטחה נמצאים מכללת וינגייט ואזור התעשיה שכולל את איקאה, רשתות אופנה, בידור, מזון ופנאי.

נתניה מספקת תעסוקה בתחום התעשייה והתיירות, ובתחומה גם שמורות טבע מן היפות בארץ דוגמת שמורת האירוסים, שמורת נחל פולג ושמורת צוקי ים. לכן רק שמאי מקרקעין מוסמך יוכל לחוות דעה מקצועית ואמינה על כל דירה בעיר ויוכל להעריך נכונה את הדירה שאתם מעוניינים לרכוש בה.

 

מיהו שמאי דירות?

תפקידו של שמאי לקבוע את מחיר הנכס באופן ניטרלי ובלתי תלוי על מנת שניתן יהיה לקיים משא ומתן. מקצוע השמאות הינו תחום רחב ולכל שמאי ההתמחות שלו, ישנם המתמחים בדירות מגורים, אחרים בשטחי מסחר, קרקעות לבניה ונחלות. מומלץ לבדוק תחילה מהי מומחיותו של השמאי והאם יש לו נסיון בהערכת דירות, לאחר מכן יש לבדוק האם הוא בקיא דיו באזור בו ממוקמת הדירה.

 

כיצד מעריך שמאי את ערך הדירה?

שמאי דירות מקצועי אוסף את כל המידע הרלוונטי אודות הדירה מן ההיבט ההנדסי והמשפטי, הוא ישווה את מחירה למחיר דירות אחרות שנמכרו בסביבה, יבדוק מה התוכניות העירוניות העתידיות בסביבתה שעלולות להשפיע בעתיד הקרוב על ערכה, יבחן את מיקומה ביחס למוסדות חינוך, מוסדות רפואה, תחבורה ציבורית, פארק או קניון, והאם נמצאים בסביבה מפגעי רעש, זיהום אויר או כל דבר אחר שעלול לפגום בערכה. לאחר איסוף המידע הוא יגיש חוות דעת מפורטת ובסופה ינקוב במחיר הראוי לקנייתה או מכירתה.

 

הערכת דירה בנתניה

נתניה מפוצלת לשכונות המזרח הממוקמות בשרון מול הפרדסים והמרחבים הירוקים, ושכונות המערב הממוקמות לאורך החוף. ישנם הבדלים מהותיים בערך הדירות בין מזרח נתניה, מרכזה ומערבה, כולל שכונת עיר ימים החדשה. שמאי מקרקעין בנתניה הבקיא בצביון השכונות השונות יוכל להגיש לכם חוות דעת מקצועית ואמינה.

 

לסיכום

בכל הקשור לרכישת דירה בנתניה, יש לפנות למקצוען. שמאי מקרקעין בנתניה  יידע להעריך נכונה את שווי הנכס או הדירה שנרצה לקנות או למכור וזאת על פי היכרות מעמיקה עם העיר והאופי הייחודי לה, האתגרים והיתרונות שיש בה, והצביון הייחודי של שכונות מסוימות בתוכה.

שמאי מקרקעין בנתניה

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא

מדריך עלויות לאשרת שהייה בקנדה

קנדה הינה מדינה ענקית, המספקת מגוון רחב של יעדים, חוויות, עולמות תוכן, ויעדי תיירות נחשקים. ובשנים האחרונות היא הופכת להיות יותר ויותר מבוקשת עבור התייר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בקרוב!