תביעה לקבלת פיצויים בגין תאונת דרכים

למרות שכולנו רגילים לראות מכוניות על הכביש ותנועה אינסופית כמעט בכל פינה בארץ, רובנו לא באמת עוצרים לחשוב בחיי היומיום עד כמה זה מסוכן. עד כמה בשנייה אחת של חוסר ריכוז החיים שלנו עלולים להשתנות, בין אם אנחנו אלה שנוהגים ברכב, הולכים ברגל או נוסעים באופנוע. הסטטיסטיקה לא משקרת ומדברת על כך שבישראל מתרחשות בכל יום תאונות דרכים בדרגות קושי שונות, מה שתמיד מעורר את השאלה – מה אפשר לעשות בנידון? האם יש ביכולתנו למנוע את התאונות הללו? ומה עושים אם כבר נפגענו? במידה וגם אתם נפגעתם בתאונת דרכים קשה ואתם רוצים לפחות לקבל את הפיצויים שמגיעים לכם, אתם לא לבד. ניתן להגיש תביעה לקבלת פיצויים בגין תאונת דרכים, בין אם נפגעתם כאשר נהגתם ברכב ובין אם זה קרה כשהלכתם ברגל. אל תוותרו על מה שמגיע לכם, כי אפילו אם הפיצויים לא יחזירו עטרה ליושנה, הם עדיין יוכלו לסייע לכם להתמודד עם המצב החדש בחייכם.

פצוע מפונה

מה צריך לדעת על תביעות מהסוג הזה?

כתוצאה מכך שבישראל מתרחשות, לצערנו הרב, לא מעט תאונות דרכים בשנה, בתי המשפט עמוסים ונאלצים להתמודד עם תביעות רבות בתחום הזה. משמעות הדברים היא שאם גם אתם, כמו אזרחים רבים אחרים, רוצים להגיש תביעת פיצויים בגין תאונת דרכים, עליכם להיות סובלניים. אתם חייבים להבין שאתם עומדים להיכנס להליך לא פשוט בכלל שיכול להתמשך לא מעט זמן, אך מצד שני, זו הדרך היחידה להבטיח שתקבלו פיצוי כתוצאה ממה שקרה. יש לקחת בחשבון את העובדה שכל הוכחה לתאונה תוכל לסייע, בין אם זה כולל צילומים של המקרה, אנשים שעברו במקום ויוכלו להעיד או אפילו בדיקות שנעשו לרכב אחרי התאונה. לכן חשוב לבנות את תיק התביעה בצורה כמה שיותר מקצועית ונכונה, שכן זה מה שיקבע האם הסיכויים שלכם לקבל פיצוי באמת גדולים או לא.

בחירת עורך הדין שלכם

אין ספק שממש כפי שקורה בתחומים אחרים שבהם תרצו להגיש תביעות, גם כאשר מדברים על תביעת תאונת דרכים יש משמעות לבחירת עוה”ד שלכם. לכן, בין אם התאונה שבגינה אתם תובעים הייתה חמורה ביותר ופגעה בכם בצורה קריטית ובין אם הפגיעה הייתה מינורית יותר, יש לבחור עו”ד מתאים. עורך דין תאונות דרכים רונן ברק ושות’ זו הכתובת הנכונה אם אתם רוצים להבטיח שמי שיטפל במקרה שלכם יהיה איש מקצוע רציני, שכן מדובר על עו”ד שמגיע עם ניסיון רב שנים. התקשרו, קבעו פגישה עם עוה”ד ותראו כיצד תיק התביעה שלכם רוקם עור וגידים. אין שום סיבה להתפשר על עו”ד שאינו הטוב ביותר שכן רק כאשר הטיפול בעניינים שלכם נמצא בידיים מקצועיים הסיכויים לקבל פיצויים באמת גדלים, אז למה אתם מחכים?

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף