3 מקרים חובה לקחת עורך דין תעבורה ויתרונות נוספים

עבירות תנועה יכולות להפוך במהירות למורכבות ומאתגרות לניווט. המורכבות של המקרה שלכם תלויה במגוון גורמים – סוג האזכור, חומרת ההאשמות, היסטוריית הנהיגה שלכם,

נקודות על הרכב שלכם, פוליסת ביטוח ועוד ועוד.

עורכי דין לתעבורה הם המקום לפנות אליו כשאתם צריכים סיוע ועזרה לנווט בין כל הגורמים ולמזער את הנזק. אז מתי חייב לפנות לעו”ד תעבורה ולמה זה משתלם? כל מה שצריך

לדעת.

 

מתי חייב לקחת עורך דין לתעבורה:

ביצעת עבירת תנועה חמורה

ככל שהעבירה גדולה וחמורה יותר, כך גדל הצורך שלכם לקחת  עו”ד מומחה לדיני תעבורה. עבירות תנועה יכולות להיות רבות ומגוונות- נהיגה בשיכרות או בהשפעת סמים, נהיגה עם רישיון לא בתוקף או פסול, מהירות מופרזת ותחרויות בכביש, שימוש ברכב לביצוע עבירה פלילית וכמובן פגע וברח.

 

אתם נהג מסחרי

נהגים מסחריים – כמו נהגי אוטובוס ומשאיות – מחויבים בחוקי נהיגה מחמירים יותר מהנהג הממוצע. כנהג מסחרי, אם אתם מבצעים עבירות תנועה מסוימות, ייתכן שרישיון הנהיגה המסחרי שלכם יושעה או יבוטל. במקרים כאלה, עורך דין תעבורה הוא הסיכוי הטוב ביותר שלכם לשמור על עבודתכם.

 

יש לכם רקורד נהיגה לא טוב

ככל שרשומות הנהיגה שלכם נקיות יותר, כך יהיה קל יותר להגן על המקרה שלכם בבית המשפט. אבל אם יש לכם היסטוריה מורכבת של עבירות תעבורה ותנועה, סביר להניח שהעונשים מולם תעמדו יהיה חמורים יותר. ייתכן ואפילו  והרישיון שלכם עלול אפילו להיות מושעה, ניצחון או הפסד בתיק עשוי להיות ההבדל בין שלילת רישיון לחופש נהיגה.

 

יתרונות נוספים בעורך דין תעבורה :

חוקי התעבורה משתנים עם הזמן והמיקום

לא רק שכללי התנועה משתנים בהתאם לאן אתם נוהגים, אלא שהם גם חלק מהחוקים המשתנים בתדירות הגבוהה ביותר. עורך דין תעבורה ייגש לתיק שלכם עם הבנה מלאה, מפורטת ועדכנית של חוקי התעבורה המקומיים שלכם. עם הידע הזה הם יידעו בדיוק איך לייעץ לכם בכל עבירת תנועה – מורכבת ככל שתהיה.

 

עורכי דין תעבורה יודעים אילו ראיות יעמדו בבית המשפט

עם הרבה ניסיון קודם בהתמודדות עם קנס תעבורה, עורך הדין שלכם כבר יודע את סוג הראיות שאתם צריכים כדי לבנות תיק אמין. זה פרט חשוב כי לעיתים נשענים על פרטים שלא יועילו במשפט ועל טעויות כאלה בסוף משלמים.

 

כשאתם מייצג את עצמכם, אתם עלול להחמיר את המצב

למען האמת, אם אתם לא לומדים את החוק, לא סביר שתצליחו לטעון את המקרה שלכם ביעילות. למרות שאתם עשויים לחשוב שהתובע המחוזי יסלח על ההפרה שלכם אם רק ידעו מדוע נהגתם במהירות מופרזת או מדוע עברתם באור אדום, הסברים כאלה אינם הגנות משפטיות אמתיות ולא יעזרו לכם להפחית את העונשים שלכם.

מאזניים

 

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף

מהן העילות התנגדות לקיום צוואה

כשאדם כותב את הצוואה שאותה ירצה להוריש לקרובים שלו או לחבריו, הוא יכול לכלול בה את כל הנכסים שלו ולפרט לפרטי פרטים עד השקל האחרון,