מי עוזב את הבית בתהליך גירושין

תהליך גירושין הוא תהליך מורכב מאוד, שאותו על פי הנתונים עוברים אחד מכל שלושה זוגות מדי שנה במדינת ישראל.

התהליך הזה מביא איתו לא מעט מורכבויות שקשורות בגידול הילדים, בתחזוקת הבית וכן ברגשות העוצמתיים של כל אחד מבני הזוג המעורבים בעניין, והוא מעלה סימני שאלה בנוגע להתנהלות מעתה והלאה.

כחלק מהעניין, נשאלת השאלה מי עוזב את הבית בתהליך גירושין, ועל השאלה הזו בדיוק באנו לענות לכם היום.

 

למה לעזוב את הבית בתהליך גירושין?

זוגות שחיו יחד כנשואים, בין אם לתקופה ארוכה ובין אם לתקופה קצרה, ומוצאים את דרכם אל עבר גירושין – בוודאי לא ירצו להמשיך ולהתגורר יחד. גם כשמדובר על גירושים אזרחיים וגם על גירושים במסגרת בית הדין הרבני, סביר להניח שבני הזוג יעלו את הסוגיה במסגרת הדיונים בענייניהם, במידה ולא יצליחו להגיע לכדי הבנות בעצמם.

עזיבת הבית על ידי אחד הצדדים היא בהרבה פעמים הצעד הנכון, החכם והבריא ביותר לכולם. באופן הזה, ניתן לשמור על הבית בתור סביבה סטירילית מויכוחים ואי הסכמות, גם בין שני בני הזוג ועל אחת כמה וכמה כאשר גם ילדים מעורבים בעניין.

 

כיצד ניתן להכריע מי עוזב את הבית בתהליך גירושין?

אז בראש ובראשונה מומלץ לערוך הסכמים שונים לפני הנישואין, על מנת לעגן את כלל המקרים שעלולים לקרות בדרך. לצורך הדוגמה, עו”ד אביטל חורף הוא עו”ד שיוכל לסייע לכם לערוך הסכמים שכאלו, שבהם יעלו מגוון סוגיות כאשר אחת מהן היא מי עוזב את הבית בתהליך גירושין. ברגע שהדברים יסוכמו מבעוד מועד, ובזמן ששני הצדדים נמצאים במצב טוב ביניהם – לא יצופו סימני שאלה שתשובתם נסגרה מראש.

בהיעדר הסכם מהסוג הזה, ניתן יהיה להשתמש בשירותיו של עו”ד אביטל חורף על מנת להכריע ברגע האמת מי עוזב את הבית בתהליך גירושין. אביטל חורף יקפיד לעשות כל שביכלתו על מנת להוביל את הצדדים אל עבר החלטה טובה שתשרת אותם נאמנה, ותותיר אותם עם תשובה חד משמעית שמקובלת עליהם.

 

הקשר בין עו”ד אביטל חורף לבין הליך הגירושין

אביטל חורף עו”ד לענייני משפחה, ולכן הוא יכול לסייע לכם בכל הנוגע לנושא. משרדו של אביטל חורף נמצא בשני מוקדים: ברחוב ירמיהו 43, סנטר 1, קומה ב’ ירושלים, וכן בדרך מנחם בגין 144, מגדל מידטאון, תל אביב. היות ומדובר על שני משרדים שנמצאים במוקדים עיקריים כל כך בארץ, כל זוג יכול להגיע לייעוץ מכל מקום שהוא.

 

היתרונות של עו”ד אביטל חורף לעומת עו”ד אחרים

עו”ד אביטל חורף יכול לעזור לכם להחליט מי עוזב את הבית בתהליך גירושין בעזרת ניסיון עשיר ביותר, מקצועיות מקסימלית וידע אין סופי בתחום. כשאביטל חורף נמצא לצידכם, אין ספק שתהליך גירושין מקבל פנים אחרות לחלוטין, והופך להרבה יותר פשוט, זריז ומקצועי. פנו אליו עוד היום ותוכלו להנות משירותיו.

בית משפט

 

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף