מה עושים אחרי תאונת דרכים?

אין דבר מסוכן יותר מאשר לנסוע ברכב, וזאת למרות שכולנו מבצעים זאת כמעט בכל יום. אנחנו מבינים שנהיגה עלולה להיות מסוכנת ביותר אך יחד עם זאת, רבים מאתנו לא תמיד מקפידים על החוקים. בנוסף, תאונות פשוט מתרחשות לעיתים ולכן נשאלת השאלה: מה באמת עושים אחרי תאונת דרכים?

 

איך מתמודדים עם המצב?

עברתם תאונת דרכים? אתם גרמתם לה? או שאולי אתם הנפגעים העיקריים? כך או כך, כדאי שתדעו: עורך דין תאונות דרכים מוטי ארד זו הכתובת הנכונה שאליה כדאי לפנות. זה נכון שלפני הכול אתם צריכים לקבל סיוע רפואי כדי להרגיש טוב יותר וכדי למנוע נזקים אפשריים בעתיד, אך מעבר לכך, חשוב מאוד גם להתייעץ עם עורך דין, ויפה שעה אחת קודם. למעשה, יש משמעות אדירה לשאלה כמה מהר תפנו לעורך הדין שעתיד לייצג אתכם, כי השעות שאחרי התאונה יכולות להיות הרבה פעמים קריטיות. לא אחת קורה שבגלל חוסר ידע אנשים שגרמו לתאונות מתנהגים בצורה לא נכונה שרק מחמירה את העונש. לכן, בין אם יש לכם ספק במה שעליכם לעשות ובין אם אתם תוהים האם עדיף להימנע מהתנהגות מסוימת, כדאי שתפנו כמה שיותר מהר לעו”ד המתאים.

 

האם כל עורכי הדין לענייני תאונות יוכלו לעזור לכם?

התשובה היא כמובן לא ולכן יש טעם לבדוק לאיזה עו”ד אתם פונים. האם אתם מחפשים עורך דין שיש לו כמה שיותר ניסיון? או שאולי מה שחשוב לכם זה עו”ד שיהיה זמין עבורכם כמה שיותר מהר? האמת היא, שהזמינות של עוה”ד חשובה מאוד, כי כך הוא יוכל לתדרך אתכם כבר מהרגע הראשון ממה רצוי להימנע ומה כדאי לעשות. בנוסף, כמובן שכדאי יהיה לבחור עו”ד ששמו הולך לפניו ושיש לו מוניטין בתחום הזה. עורך דין שרק עכשיו הקים את המשרד שלו לא תמיד יהווה את הכתובת הכי טובה שיש, כי גם בתחום הזה, כמו בתחומי המשפט האחרים, הניסיון הוא משהו שלא יסולא בפז.

 

האם שירותיו של עוה”ד שלכם לענייני תאונות דרכים יהיו יקרים?

אין ויכוח על כך שכל מה שקשור לעורכי דין ולהתמודדות עם תאונות דרכים תמיד יעלה לכם כסף. ממש כפי שתצטרכו לתקן את הרכב, או לקנות רכב חדש, כך טבעי שגם על שירותיו של עוה”ד יהיה עליכם לשלם. עם זאת, החדשות הטובות הן שלא תמיד זה חייב להיות מאוד יקר, כי זה תלוי, בין היתר, באיזה עו”ד אתם בוחרים. עוה”ד מוטי ארד הינו עו”ד מנוסה ביותר שיוכל לעמוד לצדכם לכל אורך הדרך. לכן זה לא משנה אם אתם הפוגעים או הנפגעים, כי בכל מקרה, רצוי שתרימו אליו טלפון עוד היום. כל הניסיון שלו יעזור לו לסייע גם לכם, ממש כפי שהוא עשה בעבר עם כל הלקוחות האחרים שכבר פנו אליו.

רכב לאחר התנגשות

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף