טיפים לעריכת הסכם גירושין בקלות

אנחנו שומעים לא פעם על זוגות שמוצאים את עצמם בתוך הליך גירושין קשה.

כזה שגורם להם להתרחק אחד מהשנייה ומפתח וויכוחים קולניים שקשה להגיע לפתרונם.

אם אתם צפויים לערוך הסכם גירושין בקלות, כדאי שתדעו שאתם יכולים לערוך אותו על הצד הטוב ביותר.

כדי שתוכלו לדעת כיצד לעשות זאת, אתם צריכים להכיר את הטיפים שריכזנו עבורכם בשורות הבאות:

 

הקדמה

רגע לפני שנציין בפניכם את הטיפים לעריכת הסכם גירושין בקלות, ראוי לציין שכתבנו אותם בשיתוף עם זוג שערך לאחרונה הסכם גירושין. לדבריהם, הם הצליחו לעבור את ההליך על הצד הטוב ביותר. דבר שאפשר להם להמשיך לשמור על קשר טוב. לדבריהם, זהו עניין חשוב ביותר עבור בני הזוג וילדיהם המשותפים. בני הזוג ציינו בפנינו שהם בחרו להעביר הלאה את הטיפים שיישמו בעת ההליך כדי לאפשר לזוגות אחרים להכיר את האפשרות הזו של עריכת הסכם גירושין בקלות.

 

טיפ מספר 1 – תיעזרו בעורך דין להסכם גירושין

בני הזוג מציינים כי הטיפ הראשון שסייע להם בהליך היה להתייעץ תחילה עם עורך דין להסכם גירושין שליווה את בני הזוג בהמשך ההליך. לדבריהם, הם מצאו עורך דין דרך האינטרנט ויצרו עמו קשר באופן מידי. עורך הדין הסביר להם אודות ההליך הצפוי ומנה בפניהם את הנושאים החשובים שלעתים גורמים לוויכוחים בין בני הזוג:

  • משמורת ומזונות ילדים
  • חלוקת הרכוש ועוד

 

טיפ מספר 2 – תשבו לשיחה בבית קפה

בני הזוג ציינו שלאחר שהם קיבלו מעורך הדין את כל המידע, הם קבעו פגישה בבית קפה ושם הם ערכו שיחה רצינית בכל הנוגע לנושאים שצפויים לדון בהם במהלך הפגישה עם עורך הדין. לדבריהם, הם החליטו להיפגש דווקא בבית קפה, במקום שיש בו עוד אנשים ולא בבית, בגלל ששם הם לא יכולים להגיע למצב שבו הם צועקים אחד על השני בעקבות אי הבנות (בגלל שהאנשים מסביב לא ירגישו בנוח לנוכח הסיטואציה). בני הזוג ציינו כי לאחר הישיבה בבית קפה  הם פתרו את חלק מהמחלוקות, אך עדיין נותרו כמה עניינים לא פתורים ביניהם. כדי לטפל בהם, הם ביצעו את הטיפ שיופיע בפניכם עוד רגע.

 

טיפ מספר 3 – פגישה עם מגשר

בני הזוג פנו אל מגשר שסייע להם לפתור את המחלוקות שהיו ביניהם. רוב המחלוקות נגעו לנושאים של חלוקת הרכוש. תהליך זה לדבריהם היה לא פשוט, אך בסופו של דבר, הם הגיעו להבנות והצליחו לסיים את הפגישות עם המגשר כשכל אחד מבני הזוג מרוצה באופן יחסי מהחלק שניתן לו. החלק החשוב ביותר בכל ההליך הוא, שהם הצליחו לסיים את עריכת ההסכם בקלות יחסית

 

לסיום

אלו היו הטיפים לעריכת הסכם גירושין בקלות. כעת, כשאתם יודעים מהם, נותר לכם רק להזמין את בן הזוג לבית קפה ולהתחיל ליישם אותם. שיהיה בהצלחה!

טבעות וטופס

 

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף