5  טיפים לבחירת עורך דין גירושין לקייס שלכם

לא תמיד קל ונוח להתמודד עם הליכי הגירושין והם יכולים לרדת לפסים מאוד לא נעימים. אך אחת הדרכים להתמודד עם הנושא הזה היא להשיג עורך דין גירושין טוב משום שהיחס שלו והניסיון שלו יכולים לעשות את ההבדל בין הצלחה לכישלון ובין כמות הזמן שהליך הגירושין יכול לקחת. אם אתם מכירים עורך דין טוב אז כבר הרווחתם, אבל איך בוחרים עורך דין טוב מתוך כל המועמדים שיש לשוק להציע? רוצים לדעת טיפים לבחירת עורך דין גירושין? הינה כמה הצעות שיעזרו לכם בבחירה.

 

ניסיון

זה אמנם נשמע מובן מאליו אך בתיקי גירושין יש משמעות אדירה לניסיון ולתיקים שאיתם התמודד עורך הדין שאותו אתם מחפשים. חשוב מאוד לא להתבייש ולשאול את עורך הדין האם יש לו ניסיון בתחום ולחפש במשרד המשפטים או האינטרנט בכלל את סוגי התיקים בהם הוא התעסק. זה יעזור לכם להבין אם הוא יוכל לעזור לכם במקרה הספציפי שלכם שכן כל מקרה הוא שונה ומיוחד, בהתאם ליחס בין בני הזוג, כמו הילדים, גילם וכו’.

 

הכשרה מתאימה

הרבה פעמים ישנם עורכי דין שעובדים בכמה תחומים במקביל ולא מתמחים בנושא מסוים. אנו ממליצים לכם לבדק את הנושא הזה מראש ולבחור דווקא בעורך דין מומחה לגירושין שעבר התמחות במשרד שמוסמך לענייני גירושין. ככל שהוא שוחה יותר בתחום הזה כך תוכלו לסמוך עליו יותר שיכיר את הניואנסים הקטנים ושיעזור לכם בדרך הטובה ביותר

 

קשוב ונחמד

אין ספק שהגישה והאווירה שעורך הדין שלכם מייצר יכולה להשפיע על התיק שלכם ועליכם. אל תתפשרו בנושא הזה ותבחרו עורך דין גירושין שאתם תוכלו לסמוך עליו גם בפן האישי ושאתם מרגישים שהוא יהיה שם בשבילכם. הליך הגירושין יכול להיות מאוד קשה ולכן מעבר למקצועיות אתם תצטרכו פשוט שותף לדרך שיתמוך בכם. עור דין טוב ידע לעשות בדיוק את זה.

 

לא תאב בצע

קשה מאוד לגלות את זה מראש אבל זה נושא די חשוב מכיוון שאם עורך הדין שלכם יהיה תאב לכסף מהיר או לחסר סבלנות הוא פשוט ישאף כמה שיותר מהר לסיים עם התיק שלכם או להוציא כמה שיותר כסף מבן או בת הזוג שלכם. יש בזה צדדים חיוביים, אך לפעמים זה גם יכול לגרום לו להיות פזיז או אכזרי מידי ולא תמיד זה הדבר הכי טוב בשבילכם.

 

התייעצו עם לקוחות מהעבר

בשביל לדעת את כל הדברים האלו אנו ממליצים לכם לבקש ממנו לדבר עם לקוחות קודמים שלו. זה יעזור לכם להחליט ולהבין מהם כמה הוא קשוב, תאב בצע או מקצועי. בסוף אין תחליף לחוויות ולהתייעצויות.

לסיכום חשוב מאוד לבחור בקפידה את עורך הדין שלכם. השקיעו בזה זמן ומחשבה ואל תתפסו ישר על עורך הדין הראשון שתמצאו. זה שווה את הזמן הזה כי אתם הולכים לעבור איתו מסע מאוד אמוציונלי וקשה ולכן חשוב שהוא יהיה הטוב ביותר, בהצלחה!

טבעות

 

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף

ליטיגציה: המדריך המלא

הליטיגציה היא מילה שלא שומעים אותה באוזננו ביום יום. מי שמכירים אותה היטב הם בעיקר אנשי המשפט שעוסקים בתחום זה, כמו למשל עורכי דין ושופטים

איך מגדירים כיום עבירת סמים בישראל

סמים מסוכנים הם חומרים שונים המשפיעים על מערכת העצבים בגופו של האדם. השפעת הסמים יכולה לפגוע בתפיסת המציאות של המשתמשים בהם ולהותיר בהם נזקים נפשיים