חשד לגניבה ע״י עובדים

חשד לגניבה ע”י עובדים מהווה את אחד החששות הכבדים של כל מעסיק. כיצד ניתן לאשש את החשדות באמצעים חוקיים? להלן הפרטים.

 

חשד לגניבה ע”י עובדים: מה אפשר לעשות בנידון?

חשש לגניבה ע”י אחד העובדים מהווה את אחד החששות הכבדים והמשמעותיים ביותר של כל מעסיק, וזאת לאור “העלמות” של כספים או לעיתים מקרים בודדים בהם התנהגותו של העובד מעוררת חשד. חשוב לזכור כי ככל שמאששים או מפריכים את החשדות באופן מהיר יותר, כך ניתן להבטיח את סיום התהליך בהקדם האפשרי, וזאת לאור העובדה כי גניבה ע”י העובדים עשויה לרושש את בית העסק, בייחוד כאשר מדובר בכספים אשר נגנבים בהיקפים עצומים. בשנים האחרונות שמענו על לא מעט מקרים של מעילות עובדים, חלקן קטנות יחסית וחלקן בהיקפי ענק, ולכן מעסיקים רבים מבינים כי על מנת לאשש את החשדות יש לפנות באופן מהיר ודיסקרטי למשרד חקירות אשר מתמחה בתחום, וזאת בכדי להתחיל ולנקוט בפעולות חקירה מתקדמות אשר נעשות מתחת לראדר, בכדי לבחון האם באמת מדובר במעילה ובמידה וכן – מי העובד.

 

כיצד מתבצעת חקירה סמויה בשל חשש לגניבה ע”י העובדים?

כל בית עסק אשר חושש כי אחד העובדים או יותר גונב, חייב לפנות למשרד חקירות מוביל אשר מתמחה בתחום. משרד חקירות ידע לבצע פעולות חקירה מתקדמות אשר נועדו להוביל לגילוי האמת, כל זאת באמצעות מגוון פעולות מתקדמות אשר כוללות בין השאר השגת מידע עסקי, מעקבים אשר נעשים מתחת לראדר, התקנה של מצלמות נסתרות, האזנות סתר ולעיתים גם פעולות אותן מבצע חוקר פרטי אשר מוסמך לנושא ויודע להתנהל באופן מיטבי בעת סיטואציה רגישה אשר עם זאת, במידה ואתם חושדים בעובד אחד או יותר, חשוב לזכור כי פנייה למשרד חקירות חייבת להתבצע רק לאחר בחינה כי החוקרים הפרטיים של המשרד הינם בעלי רישיון לעסוק בתחום מטעם משרד המשפטים. משרד חקירות אמין ובעל ניסיון ידע להפעיל את הכלים הנדרשים בכדי לפתור את התעלומה, כל זאת על מנת שתוכלו להגיע לחקר האמת. בסופה של החקירה תקבלו דו”ח מקיף אשר יאשש או יפריך את החשדות, וזאת באמצעות דו”ח אשר מפרט אמצעי חקירה סמויים וגלויים אשר נעשו לצורך הגעה לחקר האמת.

גנב

חושדים כי העובדים גונבים? הכירו את משרד החקירות המוביל בישראל

משרד חקירות געש חקירות נחשב לאחד מהמשרדים המובילים בישראל בתחום שירותי חקירות בעבור הסקטור הפרטי והעסקי. המשרד הוקם בשנת 2002 ומאז פעל במגוון רחב של מקרים בהם נדרשה התערבות של משרד חקירות, ובפרט כאשר מדובר בתיקים רגישים של חשד לגניבה. אם אתם חוששים לפעול בנושא, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר כבר עכשיו באמצעות האתר של המשרד ולהשאיר פרטים, וזאת בכדי לתאם פגישת ייעוץ לצורך המקרה שלכם.

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף

ליטיגציה: המדריך המלא

הליטיגציה היא מילה שלא שומעים אותה באוזננו ביום יום. מי שמכירים אותה היטב הם בעיקר אנשי המשפט שעוסקים בתחום זה, כמו למשל עורכי דין ושופטים