מה ההבדל בין תאונת דרכים קשה לתאונת דרכים קטלנית, ואיזה עורך צריך לקחת במקרה של תאונת דרכים קשה

תאונות קשות או קטלניות מתרחשות לצערנו בישראל, ולכן חשוב לדעת בפני מה אתם עומדים – במקרה ותהיו מעורבים בכך. כל הפרטים החשובים ביותר – במאמר.

תאונת דרכים קשה או קטלנית – מה ההבדל?

תאונות דרכים מתרחשות לצערנו מדי יום, כאשר לעיתים מדובר בתאונות קטלניות או קשות. למעשה, ע”פ משרד עורכי הדין אלגבי-אגבלי ושות’, ההבדל בין תאונה קשה לקטלנית נובע מכך כי תאונה קטלנית היא תאונה בה ישנם הרוגים, ואילו תאונה קשה היא תאונה בה מעורב נהג או הולך רכב או שניהם יחדיו – כאשר רף הפגיעה הוא גבוהה במיוחד, ועלול לגרום לנזק תמידי אשר יגרור התמודדות לא פשוטה מבחינת אורח החיים והבריאות הפיזית והנפשית. רק לאחרונה שמענו בתקשורת אודות תאונה קטלנית בה היו מעורבים 8 בני משפחה אחת אשר נהרגו כתוצאה מהתנגשות קטלנית עם נהג אחר, וכיום תלוי ועומד כתב אישום חמור מאוד כנגד הנהג. חשוב לזכור כי בכל מקרה של תאונת דרכים, ישנה חשיבות עליונה להתקשרות עם עורך דין תאונות דרכים קשות, וזאת משום שמדובר בהליך משפטי סבוך – הן במישור הפלילי והן במישור התנהלות מול גורמים שונים כדוגמת חברת הביטוח וכן המוסד לביטוח לאומי.

רכב לאחר תאונה

איזה עורך דין צריך לקחת במקרה של תאונת דרכים קשה?

כאמור, בין אם מדובר בתאונת דרכים קשה ובייחוד כאשר מדובר בתאונת דרכים קטלנית ישנה חשיבות להתקשרות עם עורך דין מומחה לתחום תאונות הדרכים ונזקי גוף, וזאת בשל העובדה כי עורך דין ייצג אתכם בהליכים המשפטים כמו גם ילווה אתכם במהלך החקירה המשטרתית אשר נהוגה לאחר תאונת דרכים, לעיתים עוד בבית החולים. תפקידו של עורך הדין כפי שמסבירים במשרד אלגבי-אגבלי ושות’ הוא לייצג אתכם משפטית ולדאוג לכך שהאינטרסים שלכם יישמרו, וזאת משום שלעיתים נהגים אשר היו מעורבים בתאונת דרכים קשה או קטלנית אינם מודעים לעובדה כי כל מה שנאמר בחקירה עלול לשמש בעתיד כחומר ראייתי בבית המשפט, בעת הליך משפטי אל מול הנפגע או חברת הביטוח כמו גם הוועדה הרפואית אשר תקבע את מידת הנזק אשר נגרם, כאשר לרוב בתאונות דרכים קשות וקטלניות מדובר בנזק חמור ביותר אשר בגינו ניתן לקבל פיצוי בגובה של אלפי שקלים ואף יותר מכך.

מחפשים את משרד עורכי הדין המוביל בתחום תאונות הדרכים? פנו עוד היום לאגבלי ושות

משרד אלגבי-אגבלי ושות’ הינו משרד עורך דין מוביל בתחומו אשר ייצג בהצלחה אלפי מקרים שבהם היו מעורבים אזרחים בתאונת דרכים קשה או קטלנית, באחוזי הצלחה ופיצוי גבוהים מאוד. אם הייתם מעורבים או בן המשפחה, אנו מזמינים אתכם לפנות עוד היום באמצעות האתר בכתובת https://aa-lawyers.co.il לצורך קביעת פגישת ייעוץ ראשונית.

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף