האם צריך משרד חקירות במקרה של גירושין קשים

תהליך גירושין עשוי להיות ארוך, מפרך ומייאש, ובכלל ברוב המקרים מסתכם בחוויה מתסכלת ולא נעימה. מקרים של יחסים עכורים בין בני הזוג המתגרש משלל סיבות, עשויים להקשות אף יותר על התהליך המורכב דיו. במקרים חריגים ניתן להיעזר בגורם חיצוני מעבר לעורך דין המתמחה בגירושין, כמו משרד חקירות פרטי.

 

צעד קשה לעיכול ולביצוע

מכורח המציאות העגומה במדינתנו, הסטטיסטיקה של הזוגות המתגרשים לא משאירה מקום לספר, ומחקרים מצביעים על כך שאחוזי הגירושין נמצאים במגמת עלייה מתמדת. פירוק התא המשפחתי, ההשפעה הקשה על הילדים ובכלל- הטראומה שבהליך כזה, עלולה להשאיר תחושות קשות. הסיבות להתגרש יהיו ברוב המקרים קשות, כאלו שלא ניתן לגשר עליהן, כמו בגידה או הונאה מצד אחד מבני הזוג, לרבות הסתרת מידע כלכלי חשוב. משרד חקירות דיסקרטי עשוי לברר את הנסתר על מנת לשפוך אור על נושאים המוגדרים כקריטיים לנושא חלוקת הרכוש בין בני הזוג.

 

חקירה כלכלית בנושא גירושין

ישנן דרכי פעולה רבות בהן יכול חוקר פרטי מקצועי בתהליך גירושין מורכב וקשה. באם לאחד מבני הזוג ישנו חשד להסתרת נכסים והון מסוימים מצד בן הזוג השני, משרד חקירות יכול להיכנס לעובי הקורה בנושא ולסייע למשכירי שירותיו להגיע לבית הדין מצוידים בהוכחות בנוגע למצבו הכלכלי האמיתי של בן הזוג הנחשד.

 

חקירות בגידה לקראת גירושין

אחת הסיבות הנפוצות והמצערות ביותר שמביאות את הזוג להתגרש היא בגידה. בין אם מתמשכת או חד פעמית, מדובר בהפרת אמון קשה שלעיתים קרובות אין ממנה דרך חזרה. מבחינת בן הזוג החושד, מורכב להוכיח את קיומה של הבגידה. המשקעים הנפשיים, הכוחות והאנרגיה שהדבר שואב עשויות לפגוע בו לפחות כמו תוצאות החקירה. לכן במקרה כזה בו יש חשד ממשי לבגידה מצד בן הזוג, פנייה למשרד חקירות גירושין עשויה להיות ההחלטה הנכונה. למשרד חקירות מנוסה יש האמצעים הטכנולוגיים והניסיון באיסוף מידע בשטח.

 

אמצעי הפעולה של משרד חקירות

כאמור, למשרד חקירות גירושין ישנן התמחויות במספר גזרות. במקרה של חקירה פרטית, הצלחתה או כישלונה תימדד בעיקר במקצועיותו של משרד החקירות שנבחר. ברשותו אמצעים טכנולוגיים מבצעיים כמו מצלמות נסתרות, ניהול מעקבים, אמצעי האזנה ומכשירי הקלטה, והן אמצעים למעקבים דיגיטליים על מנת להשיג מידע כמו איתור העברת נכסים והסתרתם אצל קרובי משפחה או פעולות אשראי חריגות בארץ או בחו”ל.

תהליך גירושין הוא לרוב מפרך ומכאיב, במיוחד במקרים של שבירת האמון וחשיפת מרמה בין בני הזוג. חשוב להבין את מורכבות המצב ולהבין את הנכונות מצד בני הזוג לנסות ולהקל על התהליך ככל הניתן, עבורם ובעיקר עבור הילדים המעורבים. באם נראה שלא ניתן להגיע להסכמות, פנייה למשרד חקירות גירושין עשוי לסייע רבות ולוודא שבני הזוג יגיעו לבית הדין מוכנים ומגובים במידע הדרוש להם, כדי להשיג גם את ששייך להם, וגם משפט צודק.

חוקר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף