עורך דין ליטיגציה מומלץ

עורך דין ליטיגציה הוא עורך דין אשר אחראי להליך ההתדיינות בבתי המשפט. מתי תצטרכו עורך דין ליטיגציה ומה הקשר בין ליטיגציה למקרקעין ונדלן? עורך דין ליטיגציה מומלץ – קדימה, בואו נתחיל.

 

הקדמה

עסקאות בעולם הנדלן, לרוב כוללות סכומי כסף רבים. מאחר ומדובר בעסקאות גדולות, לא פעם ישנם ויכוחים בין הצדדים הנוגעים לעסקה. מלבד ויכוחים אלו, ישנן עסקאות אשר עלולות להוביל לבעיות משפטיות כאלו ואחרות, אודות תשלומי מס שבח ורכישה וכדומה. במקרים בהם יש להגיע לבית המשפט, עולה הצורך בשכירת שירותיו של עורך דין ליטיגציה מומחה בתחום, וכשהדבר נוגע לעסקאות נדלן, מומלץ לשכור את שירותיו של עורך דין ליטיגציה נדלן.

 

ליטיגציה מקרקעין

עורך דין ליטיגציה העוסק בנדלן ומקרקעין, עוסק בבעיות אשר קורות בעסקאות נדלן ומכר, לרבות תביעות בגין ליקויי בנייה, איחור במסירת דירה מקבלן, סירוב דייר לפנות דירה, פירוק שותפויות במקרקעין ועוד.

בכדי לייצג בבית המשפט, על העורך דין מלבד להתמחות בליטיגציה, להכיר את דיני המקרקעין ותחום הנדלן על בוריו, זאת על מנת שיוכל לייצג בדרך הטובה ביותר את לקוחותיו בבית המשפט.

 

תמ”א 38 – עורך דין ליטיגציה לשני הצדדים

תמ”א 38, היא תוכנית מתאר ארצית 38, מאחדת תקנות אשר נועדו לאפשר חיזוק, שיפוץ, או הריסה ובנייה של מבנה ישן, זאת על מנת להגן עליו ולחזקו כנגד רעידות אדמה, מלחמה וכו’. בתמ”א 38 ישנם אינטרסים לשי צדדי העסקה, שכן יזמי העסקה מרווחים רווח נאה, והדיירים מקבלים בתמורה דירה חדשה, משופצת וגדולה, אשר כוללת מממ”ד ומרפסת, מעלית חדשה, וכן בניין בעל נראות חדשה ושטחים משותפים מטופחים וגדולים.

עורך דין מקרקעין, מסייע בייצוג שני הצדדים בהליך תמ”א 38. ליזמים, העורך דין מסייע בהשגת אישורים כאלו ואחרין, חתימות על הסכמים, וכן בהענקת ייעוץ משפטי. לדיירים, העורך דין מסייע להשמעת הקול, ייצוג, וכן שמירה על האינטרסים שלהם.

 

עורך דין מומלץ

באם נתקלתם בבעיה משפטית בתחום הנדלן, ואתם זקוקים לייצוג עורך דין בבית משפט, אתם זקוקים לעורך דין ליטיגציה נדלן. בשל העובדה כי מדובר בעסקאות נדלן אשר לרוב כוללות כספים רבים, ישנה חשיבות רבה לבחון היטב את העורך דין אותו תבחרו, לוודא כי מדובר בעורך דין מומחה בתחום, אשר מתמחה הן בליטיגציה והן בנדלן.

 

לסיכום, עורך דין ליטיגציה מומלץ

עורך דין ליטיגציה הינו עורך דין אשר משמש כמייצג בתהליך ההתדיינות בבתי המשפט. כאשר עולה הצורך בליטיגציה בבעיות משפטיות הנוגעות לנדלן, מומלץ לשכור את שירותיו של עורך דין ליטגציה נדלן, אשר מכיר את התחום על בוריו. עורך דין ליטגציה נדלן, יסייע בבעיות משפטיות הנוגעות לעסקאות נדלן, מיסים, תביעות נדלן ומכר שונות, לרבות ליקויי בנייה, איחור במסירת דירה מקבלן, סירוב דייר לפנות דירה, פירוק שותפויות במקרקעין, ייצוג יזמים ודיירים בתמ”א 38 ועוד.

שופט

 

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף

האם קסדה מלאה לאופנוע היא חובה על פי חוק

חשיבות הקסדה הסכנות ברכיבת אופנוע רוכבי האופנועים חשופים במידה רבה לתאונות דרכים, הרבה יותר ממכוניות בנסיעתן על הכביש. הסיבה המרכזית לכך היא, שנהגי האופנועים נוהגים

כיצד ניתן לקבל ויזת עבודה בישראל?

כשמגיעים למדינת ישראל ורוצים לעבוד, הדבר הראשון שיש לעשות זה להוציא אשרת עבודה (או בשמה השני ויזת עבודה). יש לזכור כי עבודה ללא אשרת עבודה

עורך דין רשלנות רפואית

בשנים האחרונות אנו עדים למגמה הולכת וגוברת של הגשת תביעות לבית המשפט בגין רשלנות רפואית. מעניין לבחון את הסיבות לעלייה בהגשת תביעות אלו. נמצא כי