נזקי גוף

נגרם לכם נזק באופן זמני או קבוע ביכולת התנועה וברמת התפקוד התקין? פנייה לעורך דין מומחה לעניין תבטיח כי תקבלו ייצוג הולם בזמן המשפט, וכי תהיו זכאים לקבלת פיצויים בגין הנזקים אשר נגרמו לכם.

 

תביעות נזקי גוף – מה חשוב לדעת?

ישנם לא מעט מעט מקרים בהם ניתן לתבוע בגין נזקי גוף, כאשר ע”פ רוב המקרים הנפוצים ביותר הם תאונת עבודה, רשלנות רפואית כמו גם תאונת דרכים. חשוב לזכור כי במקרה בו נגרם נזק לגוף, ניתן לתבוע את חברת הביטוח בהתאם לפוליסה אותה רכשתם, ואילו במידה ומדובר ברשלנות רפואית ניתן לתבוע את הרופא המטפל כמו גם את המוסד הרפואי.

חשוב לזכור כי על מנת להוכיח כי אכן נגרם נזק, יש להביא ראיות אשר תומכות בטענה – בין אם מדובר במסמכים רפואיים, חוות דעת של רופא מומחה כמו גם חוות דעת אשר מוכיחות כי אכן נגרם נזק, בין אם מדובר בטווח הקצר ובין אם מדובר בטווח הארוך.

עם זאת, תביעות נזקי גוף עלולות להיגרר זמן לא מועט וזאת לאור העובדה כי מדובר בהליך ארוך אשר בו האזרח הפשוט צריך להתמודד עם גופים רבי עוצמה, ועל כן ישנה חשיבות רבה ללקיחה של עו”ד אשר מתמחה בתחום וזאת על מנת שתוכלו לקבל ייצוג משפטי נאות, בין אם מדובר ביציאה להליך משפטי או בגישור אל מול הגוף אותו החלטתם לתבוע.

בנוסף, התייעצות עם עורך דין היא חשובה לאין שיעור וזאת לאור העובדה כי עורך דין אשר בקיא בתחום ויש לו ניסיון בתיקים דומים יכול להעניק מידע לגבי ההליך עצמו כמו גם לבדוק את מידת הזכאות להגשת תביעה, וכן את גובה הפיצוי אשר עשוי להיקבע ע”י בית המשפט.

 

תביעות נזקי גוף – באמצעות משרד עורכי דין מוטי ארד

משרד עורכי דין מוטי ערד הוא בעל ניסיון משפטי של שנים ארוכות בתחום הנזיקין ובפרט נזקי גוף. המשרד, אשר חרט על דגלו להעניק את הייצוג המשפטי הטוב ביותר בעבור הלקוחות ייצג בהצלחה מאות תיקים בהם נקבעו פיצויים בגובה מיליוני שקלים, בהתאם להיקף הנזק. המשרד מתמחה בתביעות נזקי גוף שנגרמו כתוצאה מתאונת דרכים, תאונות עבודות, תאונות ספורט וכו’.

לכן, אם אתם עומדים כעת בפני הגשת תביעת משפטית בגין נזקי גוף אשר נגמרו לכם – צרו עמנו קשר במספר 03-5166900 או השאירו את הפרטים שלכם באתר וכך תוכלו לתאם פגישת ייעוץ ראשונית בה תוכלו לקבל את כל המידע הנחוץ להם מבחינת משפטית, מידת הזכאות שלכם להגשת התביעה וכן מהם סיכויי ההצלחה במידה ואכן ייקבע כי נגרם נזק גופני. זכרו, התייעצות עם משרד עורכי דין מוטי ארד תבטיח כי תצאו להליך הזה באופן הטוב ביותר, כך שתוכלו להיות בטוחים שאתם בידיים טובות.

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף

ליטיגציה: המדריך המלא

הליטיגציה היא מילה שלא שומעים אותה באוזננו ביום יום. מי שמכירים אותה היטב הם בעיקר אנשי המשפט שעוסקים בתחום זה, כמו למשל עורכי דין ושופטים