משחקי גיבוש מומלצים למשרד עורכי דין

אין כמו משחקי גיבוש כדרך מהנה “לשבור שגרה” במקומות עבודה שונים בארץ.

דרכם אפשר לערוך הכרות עמוקה יותר של אנשי צוות העובדים ולייצר אינטראקציות שבסופו של דבר ישפיעו על היעילות, המורל והמוטיבציה של העובדים, לשפר את מוסר העבודה שלהם ולהגדיל את עבודת הצוות ביניהם שתטיב עם החברה ותביא לתוצאות מניבות יותר שיביאו להצלחת החברה.

יש המון סוגים של משחקי גיבוש חברתיים החל ממשחקים שמתקיימים בישיבה המאפשרים פעילות רגועה יותר וכלה בפעילויות ODT אשר מתקיימות בחוץ ומביאות איתן אווירה אקטיבית ותחרותית יותר.

 

במאמר זה אציג לכם רשימה של משחקי גיבוש מומלצים למקומות עבודה משרדיים כדוגמת משרד עורכי דין:

אמת או חובה או אמת או שקר?

משחק קליל העוזר להכיר את חברי הקבוצה ובמהלכו כל שחקן מספר על עצמו לכאורה שלוש עובדות, שתיים מהן אמיתיות ואחת שקרית. חברי הקבוצה האחרים צריכים לנחש מה מבין העובדות היא המצאה. כתוצאה מכך המשתתפים מכירים אחד את השני על ידי העובדות האמיתיות.

 

על מי נאמר המשפט הבא?

עוד משחק היכרות כיפי שבו כל אחד כותב על גבי נייר משפט עובדתי על עצמו. לאחר מכן, מכניסים את הפתקים מקופלים לתוך צנצנת. במסגרת המשחק, כל אחד בתורו מוציא פתק ומניח על השולחן, כל אחד כותב את שמו של המשתתף שנראה לו שעליו המשפט.

 

משחק הטלפתיה

משחק מאתגר שבו בוחרים נושא למשל כלי נגינה, מוזיקה או כל נושא אחר. כל אחד מקבל דף ועט וכותב מילה השייכת לנושא שנבחר ולידו את השם שלו, מקפל את החלק שבו כתב ומעביר למשתתף שלידו.

הבא בתור ינסה לנחש מה המשתתף הקודם כתב וכן הלאה. בסוף כל סבב פותחים את הקיפולים ומי שהצליח לנחש מה החבר שלידו כתב הוא המנצח במשחק.

 

משחק הניחושים

מבקשים ממשתף אחד לצאת החוצה ומשאר חברי הקבוצה לבחור מפורסם. על המשתתף שיצא מהחדר לנחש באיזה מפורסם מדובר על פי סדרת שאלות שהתשובה אליהן הן כן או לא. אפשר לשאול עד עשר שאלות. עם המשתתף הצליח לנחש הוא בוחר משתתף אחר שיצא מהחדר.

 

משחק הכדורים

משחק מאתגר שבו על כל חברי הקבוצה להסתדר במעגל, המשתתפים צריכים לתפוס את הכדור ומיד לזרוק אותו למישהו אחר. המטרה היא לשמור שהכדור לא ייפול. כעבור 3 דקות מוסיפים כדור שני ולאחר מכן כדור שלישי וכך הלאה.

מספר הכדורים הגבוה ביותר שתגיעו אליו כקבוצה הוא זה שיקבע עד כמה רמת התקשורת בין חברי הצוות גבוהה.

 

משחקי גיבוש למשרד עורכי דין

משחקי גיבוש הם פעילויות חברתיות אשר יתרמו להכרות עמוקה יותר עם חברי הצוות, יאפשרו להם להתאוורר ולבוא עם כוחות מחודשים לימי העבודה הרגילים שיבואו אחר כך. המשחקים שכתבתי אינם מצריכים התכוננות ארוכה מראש כך שהם נגישים לכולם.

שחקנים

 

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף

ליטיגציה: המדריך המלא

הליטיגציה היא מילה שלא שומעים אותה באוזננו ביום יום. מי שמכירים אותה היטב הם בעיקר אנשי המשפט שעוסקים בתחום זה, כמו למשל עורכי דין ושופטים