מהם תפקידיו של עורך דין הגירה ומתי מומלץ לשכור את שירותיו

בתקופה האחרונה אנו עדים ללא מעט מקרים של תושבים שאינם יודעים למי עליהם לפנות כדי לקבל מענה משפטי הולם התואם לסיטואציה שבה הם נמצאים. במרבית המקרים מדובר במצבים שדורשים הסתייעות בעורך דין הגירה. בעקבות חוסר הידע שקיים בנושא, החלטנו לכתוב מדריך שיסביר באופן מפורט מהם התפקידים של עורך דין הגירה ומתי מומלץ להסתייע בשירותים שלו. הישארו אתנו ותגלו את כל המידע שאתם חייבים לדעת בנושא.

 

הגורמים שסייעו לנו בכתיבת המדריך

אמנם אנחנו אלה שמקבלים את הפניות מטעם התושבים האבודים שלא יודעים למי עליהם לפנות, אך אנחנו לא בקיאים לחלוטין בכל הנוגע לענייני הגירה. כדי שנוכל להציג בפניכם את המידע האמין והעדכני ביותר, יצאנו לפגוש את הגורמים שבקיאים בתחום. מדובר באנשים שעוסקים באופן יום יומי בתחומים הבאים:

  • עובדים סוציאליים
  • פסיכולוגיים
  • משפטנים

בעלי עיסוקים אלו מקבלים לא מעט פניות בנוגע להגירה והם אלו שיש להם את המידע העדכני ביותר בנושא. בהזדמנות זו, נרצה להודות להם על הסיוע הקפדני.

 

מיהו עורך דין הגירה ומהם תפקידיו?

רגע לפני שנעמיק בנושא, חשוב שנציין בפניכם מיהו עורך דין הגירה ומהם תפקידיו העיקריים. מדובר בעורך דין שהתפקיד העיקרי שלו הוא לסייע לאנשים שמתכננים לבצע הגירה לישראל. הוא עוסק בכל מיני הליכים בירוקרטיים מורכבים. שכן, החוק בישראל לא מאפשר לבצע הגירה במהירות. הגורמים המוסמכים שסייעו לנו בכתיבת המדריך ציינו בפנינו שעניין ההגירה הוא מוגבל למדי, לכן, חשוב להסתייע בעורך דין.

 

מתי מומלץ לשכור את שירותיו של עורך דין הגירה?

מומלץ לשכור את שירותיו של עורך דין הגירה כאשר באים לידי ביטוי אחד או יותר מהמצבים הבאים:

  • עבור בקשת אזרחות ישראלית
  • כדי לקבל ייעוץ וסיוע משפטי עבור קבלת הארכת שהייה לעובד זר
  • כדי לקבל סיוע עבור אוכלוסייה מוחלשת
  • כדי לנסות ולעכב הליך גירוש של עובד זר
  • כדי לנסות לבטל החלטה של גירוש מישראל
  • כדי לסייע בכל הנוגע לקשר זוגי עם אזרח או אזרחית ישראלית
  • כדי לשחרר זר ממעצר ועוד

מומלץ לשכור את שירותיו של עורך דין הגירה במידה ואתם זקוקים לסיוע באחד או יותר מהמצבים שתוארו לעיל.

 

מה חשוב לדעת לפני שאתם פונים אל עורך דין הגירה?

עכשיו, כשאתם יודעים מהם התפקידים של עורך דין זה ומתי מומלץ לשכור את שירותיו, כדאי שתדעו עוד פרט אחד חשוב שעליכם ליישם. אתם צריכים לפנות אל עורך דין שקיבלתם עליו המלצה או שקראתם עליו המלצות ברחבי הרשת. רק כך תוכלו להיות בטוחים שתקבלו שירות אמין, מקצועי וטוב.

 

כמה מילים לסיום המדריך

עד כאן כל המידע שאתם צריכים לדעת בנוגע לעורך דין הגירה. מאחלים לכם שתסתייעו בו ותעברו את ההליך המדובר בקלות.

עורך דין הגירה

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף

מהן העילות התנגדות לקיום צוואה

כשאדם כותב את הצוואה שאותה ירצה להוריש לקרובים שלו או לחבריו, הוא יכול לכלול בה את כל הנכסים שלו ולפרט לפרטי פרטים עד השקל האחרון,