הכירו את הדרך הנוחה והקצרה ביותר להגיש תביעה קטנה באינטרנט

לא פעם אנחנו שומעים על מצבים שבהם אנשים מחליטים להימנע מהגשת תביעה קטנה בבית הדין לתביעות קטנות. העניין נובע מלא מעט סיבות. את המדריך הנוכחי כתבנו לאחר שהכרנו אפשרות מתקדמת וקלה ביותר להגשת תביעה קטנה באינטרנט. הבנו שאנחנו לא יכולים להשאיר את המידע הזה לעצמנו, כך שהחלטנו לכתוב על כך מדריך ממוקד שיאפשר לכל אחד לגלות את השיטה הזו. קראו את השורות הבאות ותגלו בעצמכם במה מדובר.

 

מהי תביעה קטנה?

לפני שנציג את הדרך הנוחה והקצרה להגשת תביעה קטנה, חשוב שנגדיר את המושג. ניתן לומר בקצרה כי מדובר בתביעות קטנות, כאלו שסכום התביעה שלהן אינו עולה על סכום שנע סביב ה- 30,000 ₪ . זו כנראה הסיבה שגורמת ללא מעט אנשים לוותר על הגשת התביעה.

שכן, אין להם את הליווי המספק לאורך הדרך, כך שהם מוותרים עוד לפני שערכו בירור בנוגע למילוי הטפסים הראשוניים. הדרך שתוצג בפניכם בהמשך מאפשרת לדלג על הקושי הזה ולהגיע לשלב הגשת התביעה במהירות ובקלות.

 

תכירו – הדרך הנוחה ביותר להגשת תביעה קטנה באינטרנט

אם מצאתם את עצמכם לא נמנעים מניסיון הגשה של תביעה קטנה, תדעו שהחיים שלכם הולכים להשתנות. בקרוב מאוד אתם עשויים לקבל את הפיצויים המגיעים לכם, פשוט כי אתם תכירו את הדרך הנוחה ביותר. כדי שתוכלו להכיר אותה ולבצע בסופו של דבר הגשת תביעה קטנה באינטרנט, אתם צריכים לבצע את השלבים הבאים:

  1. לערוך חיפוש בגוגל
  2. לכתוב את צירוף המילים הבאות בעברית או באנגלית “”גו סולו” או “co.il”
  3. להיכנס לאתר
  4. למלא את הפרטים במערכת

 

איך ממלאים את הפרטים באתר גו סולו?

כדי שתוכלו להגיש את התביעה בקלות באתר, אתם צריכים לעבור 3 שלבים:

  1. השלב הראשון – שלב פרטי התביעה
  2. השלב השני – הוספת מסמכים רלוונטיים
  3. השלב השלישי – תשלום והגשת התביעה

לאחר שתעברו את 3 השלבים הללו, תוכלו להגיע אל השלב הסופי של ההליך.

 

השלב הסופי של הליך הגשת התביעה הקטנה

בשלב זה המערכת הממוחשבת מפיקה עבורכם את כל מסמכי התביעה שלכם בהתאם לנתונים שהזנתם. המערכת תגיש עבורכם את התביעה לבית המשפט, כך שאתם לא צריכים לגשת באופן פיזי למקום, הכול מתבצע עבורכם.

בסיום הטיפול, אתם צפויים לקבל את העותקים שהוגשו אל בית המשפט לתביעות קטנות ובזאת הסתיים הליך ההגשה. אתם יכולים לראות כי מדובר בדרך קלה ויעילה גם עבור  מי מכם שלא מתמצאים במחשבים ובאינטרנט. האתר יאפשר לכם לעבור שלב אחר שלב בקלות ובמהירות.

 

לסיום

עד כאן הדרך הנוחה והקצרה ביותר להגשת תביעה קטנה דרך האינטרנט. כעת, כשאתם יודעים את כל הפרטים החשובים הללו, נותר לכם רק להיכנס לגו סולו, לעבור את 3 השלבים ולהגיש סוף סוף את התביעה.

בית משפט לתביעות קטנות

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף

מהן העילות התנגדות לקיום צוואה

כשאדם כותב את הצוואה שאותה ירצה להוריש לקרובים שלו או לחבריו, הוא יכול לכלול בה את כל הנכסים שלו ולפרט לפרטי פרטים עד השקל האחרון,