האם לקנות עוקבים לאינסטגרם זו עבירה על החוק

לקראת 2021 הגיע הזמן לבדוק מה חוקי ולא חוקי באינסטגרם.

האם קניית עוקבים היא עבירה על החוק? האם האינסטגרם יסגור את החשבון שלכם במקרה כזה? הכל במאמר הבא.

 

מה נחשב לעבירה על החוק באינסטגרם?

רשת האינסטגרם וכמוה גם פייסבוק ששתיהן בבעלותו של מרק צוקרברג, שינו את העולם באופן משמעותי. לאינסטגרם יש חוקים מאוד ברורים ובסיסיים שהמפרים אותם עלולים להסתכן בסגירת החשבונות שפתחו. כמו במציאות עבירות פליליות ברשת הן פרסומים הנושאים תכנים אלימים, גזעניים, פורנוגרפיים, הסתה, פגיעה עצמית, פגיעה בבעלי חיים, התנגדות לחיסונים, פרסום תכנים ללא זכויות יוצרים וכד’. בניגוד לך, אין כל איסור על קניית עוקבים או לייקים לאינסטגרם ולרשתות חברתיות אחרות.

 

איסורים הגוררים הסתרה של התוכן ממשתמשים אחרים

כאשר מדובר באיסורים בגינם האינסטגרם תסתיר את התכנים שאתם מעלים בפני משתמשים אחרים, לא תמיד הם ברורים או כתובים אך בכל זאת קורים. רבים סוברים שחוסר החשיפה של התכנים עלול לקרות כאשר מדווחים על התכנים שלכם כפוגעניים. בנוסף, זהו הדין אם השתמשתם בהאשטגים המזוהים עם תכנים הגובלים בעבירות על חוקים. ישנם הטוענים שגם מעקב אחר אנשים רבים מדי יום או לייקים רבים מדי לפוסטים העולים ברצף, עלולים לגרום לתופעה זו. לפיכך, כאשר קונים עוקבים לאינסטגרם יש לעשות זאת בהדרגה ובמתינות.

 

קניית עוקבים חוקית לגמרי

על מנת לקנות עוקבים לאינסטגרם באופן יעיל ואיכותי יש לרכוש אותם מחברה אמינה שיש לה תוכנת עוקבים באינסטגרם. באמצעות התוכנה החברה תספק לכם עוקבים אמיתיים ואיכותיים שיעלו את החשיפה שלכם בפני משתמשים נוספים ברשת ותגרום לכם לבלוט ולהפוך לפופולריים. כיום ב-2021 ברשת האינסטגרם יש כ-100 מיליון משתמשים פעילים מכל העולם מתוכם כ-2 מיליון משתמשים בארץ. כלומר, החשיפה שלכם תהיה בינלאומית. כך שאם יש לכם מעט עוקבים ותגדילו את הכמות באמצעות קנייה הדרגתית ומתונה תהפכו במהרה למותג לא רק בישראל. על מנת שזה יקרה חשוב לבחון מיהו קהל היעד אליו אתם רוצים להיחשף. אם אתם מעוניינים בחשיפה במדינה מסוימת קנו עוקבים זרים, אך כדי לייצר אמינות בפרופיל שלכם, מומלץ לקנות עוקבים מישראל שיפתחו אתכם אינטראקציה וכך יגדילו את החשיפה שלכם. כל אדם המעוניין להפוך את התכנים שלו לוויראליים, בלוגר או עסק שרוצה לקדם את השירותים שלו וקונה עוקבים, יגדל במהרה מבחינת היקף החשיפה שלו כאשר הוא יקנה עוקבים.

 

המקום האידאלי לרושם ראשוני

האינסטגרם הינה הרשת הפופולרית ביותר שבאמצעותה תוכלו להציג את “כרטיס הביקור שלכם” ואין כמו רושם ראשוני. קניית העוקבים תעשה זאת בצורה מהירה ויעילה בתנאי שאלו יהיו עוקבים אמיתיים עם חשבונות פעילים ברשת. אין מה לחשוש כיוון שאין זו עבירה על החוק או אחד מהאיסורים של האינסטגרם. כעת מה שנותר לכם הוא לקנות עוקבים ולנסוק קדימה.

 

רשת חברתית

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף

ליטיגציה: המדריך המלא

הליטיגציה היא מילה שלא שומעים אותה באוזננו ביום יום. מי שמכירים אותה היטב הם בעיקר אנשי המשפט שעוסקים בתחום זה, כמו למשל עורכי דין ושופטים