האם זה חוקי לתת משכנתא למסורבים בבנק ומה ההגבלות

לא פעם אנחנו שומעים על אנשים שמקבלים סירוב בקבלת המשכנתא בבנק. ההגדרה המקצועית של מצב שכזה נקראת לא פעם “מסורבי משכנתא”. אם הגעתם למצב שכזה, כדאי שתדעו שאתם יכולים לקבל משכנתא למסורבים. רוצים לדעת איך בדיוק?  האם זה חוקי? ומה ההגבלות שנלוות להליך? הישארו אתנו ותקבלו את כל הפרטים שאתם צריכים לדעת בנושא.

 

כמה מילים על האנשים שסייעו לנו בכתיבת המדריך

את הכתיבה של המדריך הנוכחי ליווי אנשי מקצוע מוסמכים שבקיאים בתחום הפיננסים והמשכנתאות. אם להיות מדויקים, נעזרנו בגורמי המקצוע הבאים:

  • יועץ משכנתאות
  • יועץ פיננסי
  • מנהל הבנק שלנו

חשוב לציין כי פנינו אל אנשי מקצוע שאנחנו מכירים היטב, באופן מעמיק. היה חשוב לנו להסתייע בהם בכתיבת המדריך כדי שנוכל להציג בפניכם את כל המידע המעמיק ביותר בתחום. בהזדמנות זו, אנו רוצים להודות להם על הסיוע המבורך.

 

בואו נתחיל – אל תעצרו עד שאתם שומעים כן

אם הבנק שלכם סירב לתת לכם משכנתא לקראת רכישת הדירה שתמיד חלמתם עליה, כדאי שתדעו שאתם לא צריכים לעצור את החלום שלכם בשלב זה. יש אנשים שלא התמזל מזלם, והם לא הגיעו אל המדריך שלנו בזמן הנכון. אתם לעומת זאת, כאן, וכדאי שתדעו שיש לכם אפשרות לקבל משכנתא למסרבים.

כך שזה לא משנה אם אתם נמצאים בהליך של פשיטת רגל או שמסיבה כלשהי הבנק לא רוצה להסתכן עם החזר ההלוואה שלכם – אתם צריכים לשים את כל אלו בצד ולהחליט שאתם ממשיכים לבדוק את העניין עד שתקבלו תשובה חיובית על קבלת המשכנתא שלכם.

 

האם זה חוקי לתת משכנתא למסורבים?

כן, זה חוקי בהחלט. כדי שזה יקרה, אתם צריכים להסתייע בגורמים מוסמכים כמו יועצים בתחום הפיננסים או המשכנתאות. הם יעמדו לצדכם ויעשו כל שביכולתם כדי להביא לכך שבסופו של דבר תקבלו את המשכנתא שלכם. היועצים ילוו אתכם, ישוחחו עם הבנקאים במטרה להפוך את החלטת הסירוב.

חשוב לציין כי מדובר בעניין לא פשוט. שכן, החלטת הסירוב מצד הבנק מלווה ברושם ראשוני לא טוב. יש צורך לעבוד קשה כדי לשנות את הרושם הזה ולהביא לשינוי משמעותי במצב.

 

מהן ההגבלות?

לא פעם יש הגבלות בסכום המשכנתא. כלומר, אנשים שקיבלו סירב למשכנתא בפעם הראשונה ובסופו של דבר הצליחו לקבל משכנתא למרות הכול, צפויים לקבל משכנתא בגובה נמוך יותר מאשר אנשים שקיבלו משכנתא לראשונה בחייהם, ללא סירוב ועם חשבון בנק במצב יציב. כדי לדעת מהן ההגבלות שצפויות לכם, אתם צריכים להתחיל בהליך ולבחון זאת יחד עם אנשי המקצוע שילוו אתכם.

 

לסיכום המדריך

כעת אתם יודעים שזה חוקי לתת ולקבל משכנתא למסורבים בבנק. כדי שתוכלו להגיע למצב שכזה, תצטרכו את עזרתם של אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום וכמובן, שתצטרכו להיות גם סבלניים.

יועץ משכנתאות

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא

מדריך עלויות לאשרת שהייה בקנדה

קנדה הינה מדינה ענקית, המספקת מגוון רחב של יעדים, חוויות, עולמות תוכן, ויעדי תיירות נחשקים. ובשנים האחרונות היא הופכת להיות יותר ויותר מבוקשת עבור התייר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בקרוב!