האם בעל מקצוע שהרס לכם את הצנרת מחויב לתקנה

בתקופה האחרונה פונים אלינו לא מעט אנשים שמציינים בפנינו את אותה סיטואציה. כל הפונים, ללא יוצא מן הכלל, הזמינו בעל מקצוע שצריך היה לתקן להם את הצנרת בעקבות נזילה שאירעה בתוך הקיר. עניין נוסף שמשותף לכל אלו זו העובדה שבעל המקצוע הרס להם את הצנרת בעת ההליך. בגלל שמדובר בכמה מקרים שונים, החלטנו לצאת ולבדוק מה אותם אנשים יכולים לעשות והאם בעל המקצוע מחויב לתקן את התקלה. הישארו אתנו ותגלו את כל הפרטים בנושא.

 

כמה מילים אודות הגורמים שסייעו לנו בכתיבת המדריך

כדי שנוכל לדעת האם בעל המקצוע מחויב להרוס את הצנרת במצב שכזה, יצאנו לפגוש אנשים שבקיאים בתחום. מדובר בגורמים הבאים:

  • עורכי דין
  • אנשים שהתמודדו עם בעל מקצוע זה בעבר
  • בעלי מקצוע שעוסקים בתיקון נזילות

שאלנו את כל הגורמים הללו את השאלות הנדרשות, לאחר שציינו בפניהם את המקרה שחזר על עצמו כמה וכמה פעמים וקיבלנו את כל המידע בנוגע להתנהלות הדרושה במצב שכזה.

 

האם בעל המקצוע שהרס את הצנרת מחויב לתקן אותה? – רקע למקרים הנוכחיים

חשוב לנו לציין זאת שוב, כי במקרה הנוכחי, הלקוחות הזמינו בעל מקצוע שמציג את עצמו כמומחה בהליכי שיקום נזקי מים.

הומלץ לנו לצאת ולבדוק האם מדובר במומחה אמתי או שמא, מדובר במתחזה. לאחר שביררנו, גילינו כי בעל המקצוע המדובר אינו הסמכה בתחום. אין לו אתר אינטרנט, מספר טלפון קבוע וכלים שמתאימים לעסוק בעבודה זו. כך שניתן להבין שמדובר במתחזה שמגיע ללקוחות שלו באמצעות פרסום במגנטים. הוא מציג את עצמו כבעל ניסיון, אך הוא אינו כזה.

 

במצב שכזה – בעל המקצוע צריך לפצות אתכם

הגורמים שסייעו לנו בכתיבת המדריך ציינו כי אם מדובר בבעל מקצוע שכזה, שאינו בקיא בתחום כלל ואין לו את הידע בהליך של איתור נזילות במצלמה טרמית, הוא מחויב לפצות אתכם. שימו לב – הוא לא מחויב לתקן את הצנרת, פשוט כי זה ברור שאין לו את הידע בתחום.

 

נתקלתם במצב שכזה? מה עליכם לעשות כעת?

אם נתקלתם במצב שכזה, עליכם לפנות אל עורך דין ולתבוע את בעל המקצוע המדובר. בנוסף לכך, אנו ממליצים לבחור בבעל מקצוע  בעל ניסיון בתחום, כדי שזה יתקן את ההרס שקיים בצנרת נכון לעכשיו. כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם בוחרים בבעל מקצוע אמין ועם ניסיון, עליכם לבדוק את הדברים הבאים:

  1. יש לו אתר אינטרנט מקצועי
  2. נכתבו עליו חוות דעת חיוביות בגוגל
  3. נכתבו עליו חוות דעת חיוביות בקבוצות שברשתות החברתיות

רק כך תוכלו להיות בטוחים שאתם בוחרים בבעל מקצוע אמין שיתקן את התקלה.

 

לסיום

רגע לפני סיום אנחנו ממליצים לכם לבחור להבא בבעל מקצוע שעונה על הקריטריונים שנכתבו לעיל. כך תהיו בטוחים שאתם בוחרים נכון.

אינסטלטור

 

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף