גידול מריחואנה עונש

תוכן עניינים

זכותך לדעת! הידעת? למעלה מ50% מהשכירים בישראל זכאים להחזר מס, גובה החזר עומד על 8,000 ש"ח בממוצע! לא צריך עו"ד כדי לבדוק זכאות, לבדיקת זכאות במחשבון קל ונוח לחצו כאן.

בישראל החוק קובע עונש גידול מריחואנה, ורשויות האכיפה עושות את מירב המאמצים על מנת לאתר אנשים אשר עוברים על החוק הזה.

על פי רשויות החוק בישראל, גידול של מריחואנה עלול לפגוע בבריאות הציבור, ואפילו בחלק מהמקרים אף מסייע במימונם של ארגוני פשיעה.

בעקבות כך המחוקקים קבעו עונשי מאסר שונים למגדלי מריחואנה בהתאם לחומרת העבירה, ובאותה הזדמנות גם התירו לחלק מהאנשים לגדל מריחואנה לצרכים שונים.

כמובן שבעקבות כך קשה מאוד לדעת מי מקבל היתר לגדל מריחואנה, ובאילו מקרים הענישה יכולה להיות חמורה במיוחד? את כל התשובות לשאלות הללו ריכזנו עבורכם במאמר אחד עם כל המידע על גידול מריחואנה עונש וכל מה שביניהם.

 

עונש גידול מריחואנה כיום

רשויות האכיפה במדינת ישראל עושות כל מאמץ על מנת לאתר מגדלי מריחואנה, דבר שהפך להיות בשנים האחרונות ערך עליון מבחינתם.

זוהי הסיבה שלא מעט אנשים אשר גידלו מריחואנה לשימוש עצמי הפסיקו לעשות זאת רק מהחשש שמא הם יצטרכו להסתבך עם הדין הפלילי. החוק היבש קובע כי גידול מריחואנה לשימוש עצמי או לשימוש מסחרי איננו שונה כלל, אך המחוקק כן עושה הבדל בין כל אחד מהגידולים הללו.

רשויות החוק נוטות להקל בעונש גידול מריחואנה לשימוש עצמי, ולהחמיר בעונשם של אנשים שגידלו מריחואנה לשימוש מסחרי.

עונש גידול מריחואנה יכול להיות משמעותי מאוד, ולכן אתם צריכים להעמיד לרשותכם איש מקצוע אשר יסייע לכם לאורכו של התהליך.

ברוב המקרים התהליך יהיה ארוך במיוחד ויכלול בתוכו לא מעט דיונים אשר יכולים להתארך ולהפוך את החיים שלכם לסיוט אחד גדול.

*זוהי הסיבה שאתם צריכים לפנות אל עורך דין פלילי על מנת שיספק לכם ייעוץ מקצועי, וידע לכוון אתכם אל חוף מבטחים. גידול מריחואנה זה אחד מהדברים החמורים ביותר בדין הפלילי, ומערכת בתי המשפט אינה מקלה בנושא הזה ראש.

*זוהי הסיבה שאתם צריכים לעשות את מירב המאמצים על מנת לחלץ את עצמכם מהסיטואציה הלא נעימה שנקלעתם אליה.

 

מדוע אסור לגדל מריחואנה על פי החוק?

לפני כמעט 200 שנה היה ניתן לרכוש מריחואנה בכל בית מרקחת בארה"ב, אך החל מתחילת המאה ה-20 בעקבות היווסדותו של ארגון המפקח על מוצרי המזון והסמים כאחד נאסרה מכירת מריחואנה בכל המדינות בארה"ב. הסיבה המרכזית לאיסור הייתה ההגירה המרובה ממקסיקו השכנה אשר הובילה לשימוש מרובה במריחואנה כמעט בכל הזדמנות.

הפיקוח הלך מן העולם, ומכאן החשש שמא המדינה תאבד את אפשרויות הפיקוח שלה על השימוש במריחואנה גרם לה לאסור להשתמש בצמח. מדינות רבות בעולם כולו הלכו בעקבות ההחלטה של ארה"ב, וכך גם בישראל שקמה עשרות שנים לאחר מכן. זוהי הסיבה הרשמית לכך שכיום כמעט בכל המדינות בעולם מריחואנה נמצאת מחוץ לחוק.

מריחואנה

זכותך לדעת! הידעת? למעלה מ50% מהשכירים בישראל זכאים להחזר מס, גובה החזר עומד על 8,000 ש"ח בממוצע! לא צריך עו"ד כדי לבדוק זכאות, לבדיקת זכאות במחשבון קל ונוח לחצו כאן.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו
עורך דין פלילי אלון ארז
עו"ד פלילי אלון ארז - זמין לייעוץ
לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו
או השאירו פרטים בטופס:
מידע נוסף
האם כדאי שתתקשרו לעורך דין פלילי?

המשטרה מחפשת אתכם? הוזמנתם לחקירה? אתם יודעים שעברתם עבירה פלילית כלשהי ורוצים לקבל ייעוץ מה עליכם לעשות ומה יהיה הצעד הנכון לכם? אם כך, כדאי

עורך דין פלילי לייצוג בעבירות רצח

מתוך אינספור עבירות שכל אדם עלול לעבור, אין ספק שהעבירה החמורה ביותר שיש היא רצח. יכולים להיות לא מעט הסברים לביצוע עבירות כאלה וכמובן שיש

המדריך המלא לחקירה פלילית במשטרה

חקירה פלילית היא ללא ספק אירוע מלחיץ שיכול להשאיר צלקות בנפשו של הנחקר. כדי למנוע נזקים ארוכי טווח כתוצאה מהחקירה מומלץ לשמור על כמה כללים

כתב אישום: הסבר מלא ומקיף

מרגע הגשת כתב אישום אדם מפסיק להיות חשוד בביצוע עבירה והופך נאשם. למצב משפטי זה השלכות רחבות היקף, ובמאמר קצר זה נסקור את המשמעויות של

איומים מכל הסוגים

אם יש משהו שכולנו עדים לו בשנים האחרונות במדינת ישראל, זו האלימות ההולכת ומתחזקת. יותר ויותר מקרים של אלימות חוזרים ונשנים אצלנו בארץ, בין אם

הונאה בכרטיסי אשראי

הונאת כרטיסי אשראי הפכה להיות בשנים האחרונות אחת מעבירות הרכוש השכיחות ביותר. מצד אחד התופעה גורמת לאי נעימות ולנזק כספי רב לאדם שהכרטיס שייך לו,

מעשה סדום

עבירת מעשה סדום המוגדרת בתור סעיף 347, לחוק נחשבת בספר החוקים בתור אחת מהעבירות החמורות

קרא עוד »