אילו פרטים חובה לאסוף כאשר מתחילים בתביעה נגד בנקים

תביעות נגד בנקים הן אינן דבר פשוט. מדובר בהליך ארוך, מורכב וכמובן – מתיש. עם זאת, תביעה שהוגשה באופן הולם וכללה את כל הפריטים שחובה לאסוף  מראש, צפויה להסתיים עם רווח כלכלי לתובע שכולל גם החזרי ראוי על עוגמת נפש שחווה. במדריך הנוכחי נציין בפניכם את כל הפרטים שחובה לאסוף כשאתם מתחילים בתביעה נגד הבנק, כדי שתוכלו להעלות את הסיכויים להצלחת התביעה המדוברת.

 

הרקע לכתיבת המדריך

רגע לפני שנציין בפניכם את הפרטים שחובה לאסוף, ראוי שנאמר לכם את הרקע לכתיבת המדריך הנוכחי. בחרנו לכתוב אותו לאחר שמצאנו את עצמנו מחליטים ביום בהיר אחד שאנחנו לא מוותרים לבנק שלנו על עוולה שגרם לנו. בחרנו שלא לפרט כאן במה מדובר באופן מעמיק. נאמר כמובן שהתביעה שלנו הייתה מוצלחת כי קיבלנו את כל המידע מגורמים מוסמכים שציינו בפנינו מה עלינו לעשות ואילו פרטים אנחנו צריכים בכל שלב. מדובר במידע שלא היה לנו מושג לגביו והחלטנו שאנחנו צריכים להפיץ אותו הלאה, לאלו שלא מלווים ביועצים טובים כמו שלנו. זה העניין שעומד מאחורי המדריך הנוכחי שיאפשר לכם להגיש את התביעה על הצד הטוב ביותר.

 

פרט 1 שחובה לאסוף כשמתחילים בתביעה נגד בנקים – תיאור מסודר שנאמן לעובדות

כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם ממקסמים את הסיכויים שלכם לנצח בתביעה אל מול הבנק, אתם צריכים קודם כל לייצר סדר בכל העובדות כפי שהן זכורות לכם. אם יש לכם מסמכים רשמיים מטעם הבנק שיכולים להוכיח את הדבר, תאספו אותם תחילה בערמה אחת ולאחר מכן, תמיינו אותם לפי סדר כרונולוגי. הדבר יאפשר לעורך הדין שלכם להוכיח את הטענות שלכם בהמשך. אם טרם בחרתם בעורך דין לתביעה זו, כדאי שתיכנסו לקישור הבא ותראו איך נראה עורך דין שבקיא בתחום: https://narkis-law.com.

 

פרט 2 שחובה לאסוף כשמתחילים בתביעה נגד בנקים – מסמכים שמציגים עבירות שבוצעו מטעם הבנק

אם אתם מגישים תביעה, כנראה שידוע לכם שהבנק ביצע עבירה כלשהי שאינה חוקית. אם כך, אתם צריכים להמציא את כל המסמכים שיכולים להוכיח שאכן הבנק ביצע את העבירה המדוברת. שימו לב, מדובר כאן בכמה סוגי מסמכים, למשל:

  • מסמכים משפטיים (מתוך ספר חוקים)
  • מסמכים מהבנק (חשבון עו”ש וכדומה) ועוד

 

פרט 3 שחובה לאסוף כשמתחילים בתביעה נגד בנקים – הרבה סבלנות

אמנם אין מדובר כאן בפרט מוחשי, אבל מדובר בפרט שאתם צריכים שיהיה לכם  והרבה ממנו. שכן, כפי שצוין לעיל, תביעות אל מול הבנקים עשויות להיות מתישות וארוכות. יש להם עורכי דין טובים שיודעים להגן על הבנק מפני תביעות. לכן, אתם צריכים להיצמד אל עורך הדין שלכם ולהיאזר בסבלנות עד לתום ההליכים.

 

לסיום

עד כאן כל הפרטים שאתם חייבים לאסוף כשאתם מתחילים בתביעה כנגד הבנקים. מאחלים לכם הצלחה רבה בתביעה.

פטיש

 

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף

ליטיגציה: המדריך המלא

הליטיגציה היא מילה שלא שומעים אותה באוזננו ביום יום. מי שמכירים אותה היטב הם בעיקר אנשי המשפט שעוסקים בתחום זה, כמו למשל עורכי דין ושופטים