איך כדאי לעשות שליחויות למסמכים משפטיים

מסמכים משפטיים לרוב שווים מעט יותר מכדי שיאבדו ויהפכו לדף ציור לילד שימצא אותם.

הם עשויים לכלול פרטים של עסקאות, טיעונים, תביעות, כתבי אישום, חוזים ועוד, חשוב שהם יעברו מיד ליד באופן בטיחותי וישיגו את יעדם.

לעיתים, מידת הדחיפות של העברת המסמכים גבוהה מאוד וצריכה להתבצע מהרגע להרגע בדרישה להחתמת מספר גורמים על אותו מסמך.

נשמע מסובך? זה לא חייב להיות כזה. איך כדאי לשלוח מסמכים משפטיים? ניסחנו לכם מדריך מקוצר לנוחיותכם.

 

מסירה משפטית – לא כל אחד יכול

מסירה משפטית הינה שליחות רגישה במיוחד המתבצעת לצורך העברה של מסמכים משפטיים ליעדם. משרדי עריכת דין ועורכי דין פרטיים עושים שימוש בשירותיהן של חברות שליחויות מוכרות ואמינות, כאלה שמבינות את גודל האחריות ומבצעות את הליך המסירה המשפטית לגורמים הרלוונטיים על הצד היותר טוב.

חברת מגוון שליחויות מתמחה בהעברת מסמכים מידיהם של עורכי דין למשטרת ישראל, לשכת רישום מקרקעין, בתי משפט ברחבי הארץ, רשויות המס, הוצאה לפועל, משרדי ממשלה, רשויות מקומיות ועוד. החברה ונציגיה בקיאים במתן השירות ובפרוצדורות השונות וניתן לסמוך עליהם בלב שקט.

 

מה, אנחנו בעידן יוני הדואר? למה לא במייל?

גם אם מסמכים פיזיים נראים לכם שייכים לנחלת העבר, כיוון שהשימוש באמצעים דיגיטליים לשליחה, העברה והחתמה הפכו לפופולריים ביותר, אין זה אומר שמסמכים שונים אינם נדרשים עדיין לשליחה מקורית של דף הנייר עצמו.

אז נכון ששירותי המייל זמינים, זולים ונגישים הרבה יותר, אולם לעיתים קרובות ההכרח לא יגונה, ותיאלצו להיעזר בשירותיה של חברת שליחויות כדי להעביר מסמכים חשובים במיוחד.

 

בחרו בחברה אמינה שיודעת מה זה אומר אחריות על מסירה משפטית

זה נכון ששליחות המתבצעת באמצעות ילד עם אופנוע, הינה אפשרות זולה בהרבה, אולם מכיוון שאינכם מעבירים מגש פיצה ב-25 ש”ח, אלא מסמכים בסיווג משפטי, עליכם להסתייע בשירותיה של חברת שליחויות שמבינה את גודל אחריותה, ומוכנה לקחת על עצמה את הסיכון לכך שיארע למסמכים משהו בדרך.

 

מהיום להיום או שזה לא רלוונטי

שליחויות משפטיות הן לעיתים פעילויות שלא סובלות דיחוי, מומנט הזמן עשוי להיות גורם משמעותי בסוג שליחויות אלו. חשוב לבחור בחברת שליחויות זמינה במיוחד המעסיקה משלוחנים רבים הפזורים ברחבי הארץ. יש עיתויים בהם אין לכם זמן לחכות שהמשלוחן יחזור מחופשה בהרי הקרפטים, אתם זקוקים לו כאן ועכשיו.

 

סודיות היא לא מצרך מיותר

עובדי חברת שליחויות העוסקת במסירות משפטיות חייבים להיות רציניים, אדיבים ולחתום על אמנת שירות המחייבת אותם לשמירה מוחלטת על דיסקרטיות וסודיות. המידע במסמכים המסווגים של הלקוחות שלכם לא אמור להילעס יחד עם השניצל במסיבת משלוחנים במסעדה.

מסירה משפטית אינה עניין של מה בכך. חשוב שתבחרו בחברה מקצועית המתמחה בביצוע פעולות כאלה לא מהיום ובשבילה זה קלי קלות, כך תוכלו להיות בטוחים שהמסמכים שלכם עושים את דרכם בבטחה.

 

איש שרות

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף

ליטיגציה: המדריך המלא

הליטיגציה היא מילה שלא שומעים אותה באוזננו ביום יום. מי שמכירים אותה היטב הם בעיקר אנשי המשפט שעוסקים בתחום זה, כמו למשל עורכי דין ושופטים