נפגעת ברחוב ממכסה בולט של ביוב עורך דין נזיקין יעזור לך

אישה הולכת

לכאורה הרחוב שבו אתה גר הוא הרחוב הכי בטוח שיש? אתה עובר שם בכל יום כמה פעמים ולא שם לב בכלל לסכנות שעורבות? אם כך, אתה כנראה לא היחיד. רוב האנשים לא באמת מסתכלים לכל פינה כשהם עוברים ברחוב ובהחלט בטוחים שהם יגיעו הביתה בשלום. עם זאת, יש גם לא מעט רחובות בכל עיר בישראל שבהן העירייה לא לגמרי ממלאה את המוטל עליה. לכן קורה לא פעם שניתן למצוא מכסה מורם של ביוב, עובדה שבדרך כלל לא ממש מטרידה אף אחד. עם זאת, מה קורה אם לא ראית את המכסה הזה, מעדת בגללו ושברת את היד? האם לא מגיע לך פיצוי? כדאי שתדע: בהחלט מגיע לך פיצוי ומי שיעזור לך לקבל את מה שמגיע לך הוא עו"ד נזיקין.

איש על הרצפה

מה עושים בפועל?

ראשית, אתה צריך לבחור לך עורך דין נזיקין ושנית, כדאי שתספק לו את כל המידע שאתה יכול. המידע הזה יכול להיות צילום של מכסה הביוב ברחוב שבו נפלת, אך זו גם יכולה להיות עדות של מישהי שעברה ברחוב וראתה את מה שקרה. בנוסף, אם אחרי שנפגעת הלכת לקבל טיפול רפואי, יהיה עליך להביא את כל המסמכים הללו לפגישה עם עוה"ד. אתה חייב להבין שככל שיהיו בידי עוה"ד יותר הוכחות למה שאתה טוען, כך הסיכוי שלך לקבל פיצוי יגדל.

עו"ד שאפשר לסמוך על השירות שלו

שמעת על הרבה עורכי דין שמבטיחים לעזור אך בסופו של דבר לא מקיימים את ההבטחה? רוצה לדעת שאתה לא לוקח סיכון מיותר ושאתה לא פונה אל עוד עו"ד שיאכזב אותך? אם כך, אנחנו יכולים להבין ללבך וכדאי שתדע שהכתובת הנכונה היא המשרד של עו"ד מיסקביץ'. כאן תוכל לדעת שאתה פוגש איש מקצוע שכבר טיפל בכל סוגי התיקים הקשורים לדיני נזיקין, מה שאומר שגם לך הוא יוכל לעזור. אל תדחה את העניין, קבע לעצמך פגישה עוד היום עם עוה"ד מיסקביץ' ותראה שמהר מאוד תקבל את הפיצוי המגיע לך: https://www.yml-law.co.il/torts-lawyer

נפגעת ברחוב ממכסה בולט של ביוב עורך דין נזיקין יעזור לך

קצת עלינו

מרטין דייל הינו פורטל משפטי מוביל. בפורטל תוכלו למצוא תוכן משפטי במגוון נושאים, אז למה אתם מחכים? תתחילו לקרוא וללמוד דברים חדשים.

רוצה להתייעץ עם עורך דין?

פוסטים נוספים:

פטור ממילואים

עם תום שירות החובה יקבל אחוז גדול מהחיילים חוגר מילואים, המחייב אותו להופיע לשירות מילואים

רוצה להתייעץ עם עורך דין?