4 דרכים שעו"ד גירושין יכול להועיל לך

תוכן עניינים

זכותך לדעת! הידעת? למעלה מ50% מהשכירים בישראל זכאים להחזר מס, גובה החזר עומד על 8,000 ש"ח בממוצע! לא צריך עו"ד כדי לבדוק זכאות, לבדיקת זכאות במחשבון קל ונוח לחצו כאן.

הליך הגירושין הוא מורכב וקשה.

הוא משבש לפתע את מסלול החיים ומלווה לרוב במתח ובקשיים נפשיים.

אם החלטתם להתגרש, לא כדאי שתעברו תקופה זו לבדכם.

תרצו לבחור בעורך דין טוב והגון שילווה אתכם ויילחם עבור זכויותיכם.

הנה מספר דרכים בהן עו"ד גירושין יועיל לכם.

 

ליווי ותמיכה

אם החלטתם להתגרש, אתם ודאי יודעים כי עומדת בפתח תקופה לא קלה. אך היא אינה בלתי אפשרית – אם תקבלו ליווי ותמיכה, תגלו כי זה פחות נורא ממה שחשבתם. עו"ד גירושין מקצועי, הגון ושרוצה בטובתכם, יסייע לכם לעבור את התקופה הזו באופן הטוב ביותר. מעבר לטיפול בהליכים המשפטיים, עורך דין טוב קודם כל יקשיב לכם, ישמע את רצונותיכם ואת הקשיים שלכם. כבר תרגישו הקלה כשתדעו שיש אדם כזה לצידכם.

 

לעשות את זה קצר ולעניין

עורך דין גירושין יסייע לכם לעבור את התהליך בצורה עניינית ומהירה וימנע מכם סיבוכים ובירוקרטיות. לאחר ההחלטה להתגרש, ודאי יש לכם מספיק קשיים, דאגות ומתחים. תרצו להשאיר את העניינים המקצועיים – למקצוענים. בחירה בעו"ד גירושין היא הכרחית ונחוצה, שכן אדם מומחה ובעל ניסיון עשוי להקל באופן משמעותי על ניהול ההליכים המשפטיים.

 

להגיע לעמק השווה

כל אחד מאיתנו מכיר או שמע על זוגות אשר עברו גירושים "מכוערים" – עם הרבה ריבים, מחלוקות ובעיות בדרך. הסוגיות המורכבות שעולות בהליך הגירושין, לעיתים גורמות לאי הסכמות חריפות ולליבוי המתחים שכבר קיימים מלכתחילה. אך זה לא חייב להיות כך: עו"ד טוב והגון עשוי לסייע לכם רבות ולמנוע סכסוכים ומחלוקות. עו"ד בעל ניסיון מספק, עשוי לחשוב על פתרונות יצירתיים וטובים עבורכם ולעזור לכם להגיע לעמק השווה.

 

חשיבותו של הסכם משפטי

כתיבת הסכם גירושין היא מורכבת ולעיתים אף בלתי אפשרית עבור בני זוג מסוימים. ניסיונות לפתור לבד סוגיות כמו משמורת הילדים, חלוקת הרכוש, או דמי מזונות, מתגלים לפעמים כבלתי אפשריים. כמו כן, לעיתים איננו חושבים על כלל הנושאים והסוגיות ומגלים בדיעבד כי השארנו נושאים פתוחים שיהיה עלינו להתמודד עמם בהמשך. עו"ד גירושין יסייע לכם רבות בכתיבת הסכם משפטי בעל חשיבות וערך, שיכלול את כלל הסוגיות בהן יש להכריע ושלא יתפרש לשתי פנים.

 

לסיכום

גירושין הוא תהליך שאיננו פשוט וזוגות רבים מגיעים לקראתו עם חששות ופחדים. ההמלצה היא לא להישאר עם זה לבד ולפנות לעו"ד מקצועי ומנוסה שיעבור עמכם את התקופה הזו יד ביד. אם זה בגלל הליווי הצמוד, קיצור התהליכים, מניעת סכסוכים או כתיבתו של הסכם משפטי – עו"ד גירושין עשוי לסייע לכם רבות. כמובן שיש חשיבות רבה לבחירת עורך הדין המתאים עבורכם. יש לקחת בחשבון שיקולים כמו כימיה אישית, ניסיון ומקצועיות וכמובן העלות הכלכלית. כשתרגישו שבחרתם בעו"ד הנכון עבורכם – תדעו שעשיתם צעד נכון.

 

איש משפט

זכותך לדעת! הידעת? למעלה מ50% מהשכירים בישראל זכאים להחזר מס, גובה החזר עומד על 8,000 ש"ח בממוצע! לא צריך עו"ד כדי לבדוק זכאות, לבדיקת זכאות במחשבון קל ונוח לחצו כאן.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו
עורך דין
עו"ד יוני לוי - זמין לייעוץ
לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו
או השאירו פרטים בטופס:
מידע נוסף
מתגרשים? כך תעשו את זה נכון

מתגרשים? בדרך כלל זוג שמתחתן לא חושב על סיום הנישואין שלו. כשאתם לבושים לבן, מוקפים בבני המשפחה והחברים הקרובים ביותר, חוגגים את האהבה שלכם עד

המדריך המלא לגירושין ברבנות

לאחרונה נראה שגירושין הפכו לעניין נפוץ יותר מאשר פעם, ויש לכך פרשנויות שונות ומגוונות. אין זה משנה מה הסיבה לפירוק התא המשפחתי, נראה שכיום יש

מהם השלבים להתחלת תהליך גירושין

היתה לכם תקופה ארוכה ויפה ביחד. התחלתם לצאת עם ניצוצות גדולים ודייטים מעולים, תכננתם יחד את חתונת החלומות, התחלתם להקים משפחה עם כמה ילדים קטנים

הסכם שלום בית

בני זוג העומדים בפני גירושין ואינם שלמים עם ההחלטה, לוקחים צעד הנותן הזדמנות שנייה לנישואיהם. צעד זה, הוא עריכת הסכם שלום בית, נותן את האפשרות

הסכם שלום בית

בני זוג העומדים בפני גירושין ואינם שלמים עם ההחלטה, לוקחים צעד הנותן הזדמנות שנייה לנישואיהם.

קרא עוד »