עורך דין לאיתור כספים

תוכן עניינים

זכותך לדעת! הידעת? למעלה מ50% מהשכירים בישראל זכאים להחזר מס, גובה החזר עומד על 8,000 ש"ח בממוצע! לא צריך עו"ד כדי לבדוק זכאות, לבדיקת זכאות במחשבון קל ונוח לחצו כאן.

איתור כספים הינה פעולה חשובה שלא מקבלת מספיק קרדיט בעיני הציבור הישראלי. מדובר בתהליך חשוב מאין כמותו, שמבוצע על ידי עורך דין או חברה פרטית (על כך נרחיב בהמשך) ומטרתו לאתר עבור הלקוח כספים ש"אבדו" לאורך השנים. כספים יכולים להיעלם מראשינו בעקבות סיבות רבות- מעבר בין דירות, הגירה של ישראלים לחו"ל, שינויים בבעלות החברה או סגירת החברה, החלפת סוכן הביטוח, קרוב משפחה שנפטר ועוד. על מנת למנוע מצב שבו אתם נפגעים מתרחישים אלו- עליכם לפעול על מנת לאתר את אותם כספים.

איתור כספים- רק באמצעות עורך דין?

מקובל לחשוב כי פעולות שדורשות איתור כספים או התמודדות מול חברות הביטוח הגדולות, יכולות להתבצע אך ורק על ידי עורכי דין. הרשו לנו לסבר לכם את האוזן- לא כך פני הדברים. חברת הר הביטוח הינה חברה שמציעה את שירות איתור הכספים עבור הלקוח. מדובר בפעולה פשוטה שמבוצעת על ידי החברה. אתם מרוויחים מכך פעמיים: פעם ראשונה, כאשר אתם משלמים לחברה סכום נמוך משמעותית מהסכום שהייתם משלמים עבור אותו סוג של שירות אצל עורך דין. פעם שנייה, החברה ממפה בעשרות חברות שונות את השם שלך, ומוצאת עבורך את כלל הפיקדונות והחסכונות השונים שיש לך. לא מעט אנשים שוכחים מסיבות כאלה ואחרות מכספים שיש בבעלותם בפיקדונות או בחסכונות כאלה ואחרים. חברת הר הביטוח עושה את התהליך הזה עבורכם.

כמו כן, בעת הגשת הדו"ח המפרט את כלל החסכונות והפיקדונות השונים בהם הכסף שלכם נמצא- חברת הר ביטוח תוסיף גם המלצות וחוות דעת אישית על המצב שלכם, ומה נכון וראוי לעשות עם המצב הקיים שלכם: האם למשוך את הכספים מגוף כזה או אחר, האם להרחיב את גודל ההשקעה ועוד. כל הפעולות הללו, שסביר שהייתם מקבלים גם אצל עורך דין בתחום הביטוחים ואיתור הכספים- יחסכו לכם מאות שקלים ולעיתים גם אלפי שקלים באמצעות הר הביטוח.

איש איתור

מדוע לבחור דווקא בחברת הר הביטוח?

לעבודה שמבצעת החברה יש יתרונות רבים ומגוונים, שלא יכולים להשאיר אף אחד מכם אדיש אליהם. בין היתרונות הרבים: דו"ח קריא שעושה לך סדר, יחס אישי, לקוחות מרוצים בשפע (מרים את הביטחון לפני פעולה שכזו), אפשרות להשתמש בהמלצות החברה בדו"ח, הוזלה בביטוחי החיים, חיסכון רב בכסף, מציאת כספים שלא נמשכו, ( 23 מיליארד שקל מחפשים את בעליהם) הוזלת עלויות בדמי ניהול, איתור כפל ביטוח, איתור מסלולי השקעה, פירוט על כסף נזיל, פירוט על פנסיה עתידית, פירוט ביטוח חיים, פירוט משכנתא, ליווי מקצועי לכל אורך התהליך וכמובן מציאת כספי פיצויים.

חשוב לציין שמרגע השארת הפרטים האישיים שלכם בחברה, החברה תלווה אתכם יד ביד לכך אורך תהליך מציאת הכספים, ותמליץ לכם מה לעשות עם הכסף על בסיס ניסיון ארוך שנים ומבוסס על מאות לקוחות מרוצים!

  הר הביטוח – הגיע הזמן שנפקח את העיניים למידע בנושא לחץ כאן.

זכותך לדעת! הידעת? למעלה מ50% מהשכירים בישראל זכאים להחזר מס, גובה החזר עומד על 8,000 ש"ח בממוצע! לא צריך עו"ד כדי לבדוק זכאות, לבדיקת זכאות במחשבון קל ונוח לחצו כאן.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו
עורך דין יוני לוי
עו"ד יוני לוי - זמין לייעוץ
לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו
או השאירו פרטים בטופס:
מידע נוסף
תביעות נגד יועץ השקעות

עובדים קשה למחייתכם מזה שנים אבל בסך הכול המצב הכלכלי שלכם נשאר כל הזמן, פחות או יותר, זהה? אם כך, כדאי שתדעו שאתם לא לבד.

האם חובה להזמין טכנאי גז

הזמנה של טכנאי גז היא בגדר חובה, זאת לאור הסיכון הרב כמו גם חובבנות אשר עלולה להוביל לנזקים ברכוש – ובנפש. הזמנה של טכנאי גז

משרד עורכי דין בירושלים

מחפשים את משרד עורכי הדין הטוב ביותר בשבילכם בירושלים? להלן המדריך המלא כיצד תוכלו להיות בטוחים כי בחרתם במשרד הטוב ביותר. שירותי עורכי דין בירושלים

החוקים לגבי מנגל בשטח

בשנים האחרונות נכנסו מספר רב של חוקים הנוגעים למנגל בשטח, אך לא מעט ישראלים עדיין לא מכירים מספיק טוב את החוקים הללו. לעיתים ישראלים רבים

שליחויות לעורכי דין

אמנם עבודתם השוטפת של עורכי הדין בעיקר מתרכזת בדיונים בבתי משפט השונים או פגישות עם לקוחות במשרדים אך עדיין יש לא מעט עבודת ניירת הכוללת