לייעוץ עם עו"ד פלילי חייגו

משפט פלילי

תוכן עניינים
משפט פלילי
משפט פלילי

העידן שבו אנחנו חיים הוא עידן שבו כולנו מרגישים מאוד מתקדמים וטכנולוגיים. בלחיצת כפתור אחת אנחנו יכולים ליצור קשרים עם אנשים שנמצאים מעבר לים, לעשות איתם עסקים ועוד. עם זאת, יש גם דברים בסיסיים שלא לגמרי משתנים, כמו היחס שלנו אחד לשני והחוקים לגבי התנהלות בחברה.

על מנת שנוכל לשמור על החברה שלנו, על הסדר בה ועל הנינוחות שלנו כאנשים שחיים יחדיו, הוחלט על לא מעט חוקים של “עשה ואל תעשה”. משמעות הדברים היא שכאשר אדם עובר עבירות שונות אשר עלולות לפגוע בחברה, באדם אחר או בשכן, עליו יהיה לתת את הדין על כך.

זה בדיוק המהות של המשפט הפלילי, כלומר, משפט פלילי עוסק בעבירות של עשה ואל תעשה של אנשים כלפי אנשים אחרים. ישנם תחומים רבים בתוך הענף של המשפט הפלילי וחשוב להבין שבין אם אתם נמצאים בצד הנפגע ובין אם אתם בצד הפוגע, יש לכם זכויות וגם לא מעט חובות. יש מה לעשות בנידון אם מישהו פגע בכם בצורה מסוימת וכדאי שתפעלו כמה שיותר מהר כדי לתבוע אותו וכדי לגרום לכך שהוא ייתן את הדין על מעשיו.

 

איזה עבירות נכנסות להגדרת המשפט הפלילי?

בבואנו לענות על השאלה מה הוא משפט פלילי אנחנו רואים שהרבה עבירות נכנסות לקטגוריה הזאת, כמו לדוגמה: עבירות רכוש, כלומר, אם אדם גונב (למידע נוסף בנושא עבירות גניבה) מאדם אחר זו יכולה להיות עבירה פלילית שהוא ייתן עליה את הדין. בנוסף, גם עבירות נשק, שוד, תקיפות, אלימות במשפחה, עבירות סמים ועבירות מין נכנסות כולן תחת ההגדרה של משפט פלילי.

עבירות של איומים וסחיטה הן חלק מהמשפט הפלילי וכך גם עבירות קטינים ועבירות מעשים מגונים. כפי שניתן לראות, תחת ההגדרה של המשפט הפלילי ניתן למצוא מגוון אדיר של עבירות ולכן ברור מדוע גם אתם תוהים האם כדאי יהיה לעשות משהו בנידון אם מישהו פגע בכם.

זה לא משנה איזה סוג של עבירה ביצע אותו אדם כלפיכם וזה לא משנה איזו תוצאה הייתה לעבירה, כי בכל מקרה החוק עומד לצידכם. לכן אין שום סיבה לוותר על מה שמגיע לכם ובהחלט כדאי לעשות כל מה שאתם יכולים כדי שמי שפגע בכם ייתן על כך את הדין.

 

כיצד מכינים את כתב התביעה?

כמובן שלא קל לענות על שאלה כזאת, שכן כל מה שקשור לתחום המשפט הפלילי מאוד מורכב. כל אחד מהצדדים יכול לתאר את הסיטואציה בדרך אחרת לגמרי ולכן פעמים רבות זו למעשה מילה של צד אחד מול המילה של הצד השני. משמעות הדברים היא שכדאי לכם, לפני הכול, לפנות לעורך דין פלילי שעוסק בתחום המשפט הפלילי ולהציג בפניו את הדברים.

זה לא אומר שעליכם להגיע אל עוה”ד שלכם עם תיק מוכן, אלא רק עם העובדות, כפי שהן נראות מהעיניים שלכם, ואם אפשר, גם לצרף לכך כל סימוכין אפשרי. בצורה כזאת לעורך הדין תהיה את כל התמונה הנדרשת, לפני הכול, כדי להבין האם באמת יש עילה לתביעה. בנוסף לכך, חשוב להבין למה אתם תובעים ומה היא בעצם המטרה שלכם.

כלומר, האם אתם פשוט רוצים שהצדק ייצא לאור? או שאולי אתם רוצים לקבל פיצוי על הנעשה? האם אתם רוצים שכולם יידעו מה קרה ואיזה עוול נעשה לכם או שאתם רוצים שהאדם שפגע בכם ישלם, בדרך כזו או אחרת, על שעשה? חשוב להגדיר את הדברים הללו כבר בתחילת הדרך שכן בהתאם לנתונים האלה ניתן יהיה לבחור מה עושים בעתיד והאם באמת יוצאים לדרך של תביעה.

 

איך יודעים לאיזה עורך דין פלילי כדאי לפנות?

האמת היא שיש הרבה עורכי דין שעוסקים בתחום המשפט הפלילי בכל פינה בארץ. לכן ברור מדוע אתם מתלבטים ולא לגמרי יודעים במי תרצו לבחור, כי מה שבטוח זה שאיש המקצוע שלכם צריך להיות אמין, מקצועי ובעיקר – בעל שנים רבות של ניסיון.

לכן, אם חשבת לרגע לבחור עו”ד פלילי רק בגלל שהוא הראשון שעלה לפניכם בגוגל כאשר עשיתם חיפוש, כדאי שתעצרו לרגע ותבדקו אודותיו מספר דברים. חשוב להבין: אומנם זה נכון שבאופן תאורטי מה שיקבע איך יסתיים המשפט אלה העובדות וכל מה שקרה, אך בפועל זה לא תמיד כך. כלומר, לעורכי הדין שמתנהלים ביניהם ומנהלים את התביעות ואת ההגנות בפני המשפט, יש השפעה רבה על התהליך ועל תוצאותיו.

לכן, אם אתם יכולים לפנות אל אנשי מקצוע שיכולים לסייע לכם, שמגיעים עם הרבה ניסיון ושיכולים לתת לכם שירות טוב, אז למה שתתפשרו על פחות מזה? לכן חלק ממה שצריך לבדוק לגבי עוה”ד שאליו אתם חושבים לפנות זו השאלה האם יש לו מוניטין בתחום. המוניטין הרבה פעמים יוכל לעזור לכם להבין האם אתם במקום הנכון או שעליכם להמשיך ולחפש את איש המקצוע שבידיו תפקידו את המשימה.

 

איזה עונש יקבל האדם שפגע בכם?

זו עוד שאלה חשובה מאוד ובדרך כלל לא קל לענות עליה. ראשית, חשוב להבין שעל כל עבירה פלילית שאדם מבצע יש כמובן עונש מקסימלי אחר הקבוע בחוק ושנית, לרוב יש התחשבות גם בנסיבות. אם ניקח לדוגמה את המקרה של עבירות הריגה, אנחנו נראה שהעונש המקסימלי בחוק עומד על 20 שנות מאסר אך בפועל הרבה פעמים מי שהרג אדם אחר יישב בכלא הרבה פחות שנים.

לדוגמה, אם נוכל להוכיח שזו אומנם הייתה הריגה אך יש בעבירה נסיבות מקלות, הרי שברוב המקרים בית המשפט לא ייתן לאשם את העונש המקסימלי שקובע החוק. דוגמה נוספת אלה הן עבירות שוד, שכן בגין עבירות שוד העונש המקסימלי יכול להיות עונש של לא פחות מ14 שנה.

עם זאת, אם מדובר על שוד שבוצע תוך שימוש באלימות פיזית או בנשק חם, כמו אקדח או סכין, הרי שאז העונש יוכל להגיע אפילו ל20 שנות מאסר. במילים אחרות, חשוב להבין שלגבי כל סוג של עבירה החוק קובע במפורש עונשים מקסימליים ומינימליים אך בפועל בית המשפט רשאי להחליט על גזרי דין אחרים.

 

כמה עולה ייצוג וסיוע משפטי של עורך דין פלילי בתחום הזה?

אין ספק שבין אם אתם נמצאים בצד האשם ובין אם אתם נמצאים בצד שמאשים, אתם צריכים עורך דין פלילי שיוכל לעזור לכם בצורה מושלמת. אם אתם אלה שתובעים בוודאי תרצו שהאדם יקבל את העונש המקסימלי אך אם אתם נמצאים בצד שתובעים אותו, הרי שתרצו לצמצם את העונש כמה שרק אפשר.

בכל המקרים הללו אתם זקוקים לעורכי דין טובים, מה שאומר שכדאי לבדוק בשבע עיניים אל מי אתם פונים. שימו לב שבמקרים רבים יש לאנשים נטייה לפנות באופן אוטומטי לעורך הדין ששכר הטרחה שלו הכי יקר בשוק והאמת היא, שלא תמיד זה כדאי.

עצם העובדה שעורך דין מסוים מרשה לעצמו לגבות מחירים מאוד גבוהים זה עדיין לא אומר שכדאי לכם להסכים לשלם כל סכום שידרשו מכם כי לא תמיד תשלום גבוה מבטיח הליך משפט עם תוצאה טובה יותר. מחפשים עו”ד מוביל שיסייע לכם בצורה מקצועית ומכובדת? התקשרו עוד היום למשרד של עם שנים של ניסיון, ידע והרבה הבנה בתחום המשפט הפלילי.

משפט פלילי

המשפט הפלילי הוא חלק מהמשפט הציבורי והתובעת בו היא המדינה. החוק הפלילי קובע את רשימת העבירות העומדות לדין פלילי ואת העונשים הצפויים לאדם שמבצע עבירות אלה.
מדובר בהתנהגות המנוגדת לחוק הפלילי, שמוגדרים לגביה חוקים לגבי האיסורים הנוגעים אליה. ככלל, ישנם סוגים שונים של התנהגות פלילית והם עשויים להשתנות בין מדינה למדינה, כך שהיחס להתנהגויות הפליליות משתנה בהתאם לחומרתן, בהתאם למדינה בה הן מתבצעות.
המטרה העיקרית בעונשים הניתנים על עבירות פליליות היא הרתעה, כאשר מדובר הן בהרתעה אישית, שמטרתה ללמד לקח את העבריין והן מטרה ציבורית, שמטרתה ללמד לקח את כלל ציבור האנשים. אולם, החיסרון הנובע מענישה כאמצעי הרתעה שאיננה אפקטיבית בחלק מן המקרים, שבהם העבריין שוקל את הרווח מול ההפסד בביצוע העבירה ובהתאם לכך, הוא עשוי להחליט אם לבצעה או לא.
תפקידה של מערכת המשפט הינו לשפוט ממצאים עובדתיים, לקבוע האם התנהגות מסוימת, הנשפטת לפניה הינה פלילית או לא ובהתאם, לגזור עונש לעבריין שהורשע במשפט. באם הוחלט בביצוע המשפט כי החשוד איננו אשם בביצוע העבירה, אזי קביעת הדין לגביו תהיה זיכוי. מתפקידה של מערכת המשפט גם להכריע בסוגיות מורכבות שהפתרון לגביהן אינו מתגבש בקלות, אלא עשוי לקחת זמן והדיונים המשפטיים לגביהם דורשים טיפול ממושך יותר.
עריכת דין פלילי
עורך דין פלילי סיוון כהן - איתך לאורך כל הדרך!
הכנה לחקירה משטרתית

בעמוד זה אסביר לך באופן אישי איך להתכונן לפני חקירה משטרתית בצורה טובה ומלאה, ואיך נראה התהליך המלא אם תבקש להכין את עצמך דרכי לחקירה.

מעצר עד תום ההליכים

אחד מסוגי המעצר הנפוצים ביותר במשפט הפלילי הוא מעצר עד תום ההליכים, או כפי שנוהגים לכנות אותו בתור “העמדה לדין”. לרוב מעצר מהסוג הזה מגיע מיד

עדות כבושה

בכל הליך משפטי חשוב מאוד לשים את כל האמת על השולחן, על מנת שיהיה ניתן לקבל את התמונה המלאה וכך להגיע אל חקר האמת. ישנם

עילות מעצר

המעצר הוא אחד מהשלבים הראשונים של החקירה המשטרתית, כאשר חשוב לשים לב להבדל בין מעצר ובין מאסר שהוא השלב הסופי של ההליך המשפטי. המטרה העיקרית

צו הרחקה

איש מאיתנו לא דמיין את עצמו בסיטואציה שבה הוא צריך צו הרחקה שכן אדם אחר מטריד אותו, מאיים עליו או פוגע בו. עם זאת, בשלב

דין משמעתי

כל גוף במדינת ישראל כפוף בצורה כזאת או אחרת לדין הפלילי, והם מחויבים לציית לכללים על מנת שלא למצוא את עצמם מסתבכים עם החוק. אך

מעצר ימים

בהליך פלילי ישנם שני סוגים של מעצרים. האופציה הראשונה היא מעצר עד תום ההליכים, שבוודאי שמעתם עליו לא מעט באמצעי התקשורת. האופציה השנייה היא מעצר

פסקי דין פלילי

פסקי דין פלילי פסקי דין פלילי יכולים להיות ברוב המקרים לא פשוטים בכלל, אנשים נורמטיביים מוצאים את עצמם מסתבכים בפלילים ללא כל התראה מוקדמת. בחלק

העונשים עבור עבירות הימורים

התמכרות להימורים נחשבת כיום לאחת ההתמכרויות הנפוצות ביותר, אחרי התמכרות לאלכוהול וסקס. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי הימורים יכולה להוות גם עבירה פלילית, אשר

הפרת זכויות נחקר

עורכי דין פליליים מומחים בשלל זכויות הנחקר והסעיפים שלהם, ויודעים איך מביאים למצב שבו החוקר הופך לנחקר במידה ועבר את הגבולות אותן החוק מתיר לו.

חלופת מעצר

במדינת ישראל המעצר איננו נחשב בתור עונש, והמטרה העיקרית שלו זה לאפשר למשטרה לפעול ולאסוף ראיות ללא שיבושים. כמובן שעבור הנאשם, שלב המעצר הינו שלב

כתב אישום תכנון ובניה

רבים מאיתנו קונים דירות וחולמים להרחיב אותן. אנחנו רוצים שהדירה תכלול גם מרפסת, חלון גדול, גינה או שפשוט יש לנו על יד הבית שטח נפלא

חקירה באזהרה או חקירה פלילית במשטרה

משרדנו מתמחה בייצוג נאשמים שזוהי הסתבכותם הראשונה והם לרוב נעדרי עבר פלילי. ייצוג נאשמים נעדרי עבר פלילי דורש התייחסות מיוחדת ושונה, שכן מדובר בנאשמים שלהם

מחיקת רישום פלילי

א’ מתל אביב התראיין לעבודה חדשה ומכובדת בחברת אבטחה ידועה. הוא צלח את שלב המיונים הראשון בתהליך ונקבע לו מועד לראיון אישי שאליו התבקש להביא

סעיף 60א – שימוע

הגשת כתב אישום או פתיחת תיק פלילי נגד נאשם זה מאורע קריטי אשר יכול להשליך רבות על עתידו האישי והמקצועי. ברוב המקרים מדובר במכשול קריטי

שחרור בערבות

מידיי יום אנו נחשפים בתקשורת לאנשים רבים אשר נעצרים מסיבות כאלה ואחרות, ובאופן טבעי לכל מקרה ישנם את הנסיבות הקשורות אליו. לביטוי “מעצר” ישנן משמעויות

שינוי עילת סגירת תיק

הילה היא סטודנטית וחיילת משוחררת, שהואשמה בעבירה של גניבה ממעביד עת רשמה שעות עבודה שבהן לא עבדה. כעת בהליך הפלילי-משפטי שהילה מצויה בו, עבירה זו

זכויות אדם

זכויות אדם הן זכויות הניתנות לכל אדם באשר הוא אדם, ללא קשר לדתו, למוצאו, למינו או לכל תכונה אחרת אשר הוא בא איתה. חשוב מאוד

זכות השימוע

זכות השימוע הינה זכות חדשה יחסית אשר הפכה להיות מוכרת באופן רשמי רק בזמן האחרון. עד לא מזמן זכות השימוע הייתה קיימת רק עבור נבחרי

עורך דין פלילי תותח

ישנם סוגים שונים של עורכי דין. בשנים האחרונות תחום עריכת הדין הפך למגוון, כאשר כיום ניתן למצוא כמות גדולה של עורכי דין הפועלים במדינת ישראל.

פסילת שופט

בתור אזרחים במדינת ישראל, אתם זכאים למשפט הוגן ותקין. לפיכך טוב לדעת שניתן לבחון את התנהלות השופט שניצב מולכם ובמידת הצורך לערער על התנהלותו במשפט

זכויות הנחקרים והעצורים

מרבית החשודים שנעצרים או מזומנים לחקירה משטרתית, למעשה אינם מוכנים לאירוע המכונן, שתופס אותם בהפתעה. כתוצאה מכך, מתקשים נחקרים ועצורים בהליכים פליליים, להיערך כראוי להליך

עורך דין פלילי מחירון

תחום עריכת הדין הפך למגוון ביותר בשנים האחרונות. כיום כל אחד יכול להגיע למצב בו הוא נזקק לשירותיו המקצועיים של עורך דין ואפילו לסיוע מעורך

מחיקת רישום פלילי לפני הגיוס

תקופת הצבא היא תקופה חשובה ומשמעותית מאוד בחייו של כל אדם בישראל. אולם על מנת שהשירות הצבאי גם יסתיים ברגל ימין, חשוב לפעול במהלכו למחיקת

עורך דין פלילי מומלץ

חיפשתם עורך דין פלילי מומלץ? על מנת שנוכל לסייע לכם במציאת עורך דין פלילי כזה, חשוב להבין מהם הקריטריונים שהופכים עורך דין פלילי לאיש מקצוע

איך לבחור עורך דין פלילי

זקוקים לשירותיו של עורך דין פלילי? חשוב לדעת שישנם מספר פרמטרים אשר הופכים את הבחירה בעורך דין פלילי לבחירה נבונה ומועילה שמשרתת את צרכיו של

עורכת דין פלילית

עורכת דין פלילית היא אשת מקצוע המתמחה בתחום המשפט הפלילי, ומוסמכת לייצג חשודים ונאשמים בתיקים פליליים אשר נוגעים לעבירות פליליות לסוגיהן השונים. במסגרת תחומי אחריותה,

עורכי דין פליליים מובילים

עורכי דין פליליים הם עורכי דין המתמחים בתחום המשפט הפלילי בישראל, ומספקים שירותי ייעוץ, ליווי וייצוג של חשודים ונאשמים בהליכים הפליליים בהם הם מעורבים. בהתאם

עורכי דין פליליים הטובים ביותר

עורכי דין פליליים הם עורכי דין שתחום עיסוקם והתמחותם הינו תחום המשפט הפלילי. עורכי דין פליליים מציעים שירותי ייעוץ וייצוג לחשודים ונאשמים בהליכים פליליים מסוגים

סוגי המעצרים הקבועים בחוק

אנו חיים במדינת ישראל, שהיא מדינת חוק לכל דבר ועניין. לפיכך כאשר מתבצעת עבירה על החוק, אחד מן התהליכים שבאמצעותם רשויות האכיפה והחוק אוכפות את

סיוע לדבר עבירה פלילית

אנו חיים במדינת חוק ולפיכך כל אדם שהיה שותף לביצוע עבירה פלילית מכל סוג שהוא, נדרש לתת את הדין על כך. סיוע בדבר עבירה פלילית

מי זכאי לחנינה

החוק במדינת ישראל קובע כי לאדם אשר ביצע פשע מסוים עשויה להינתן חנינה בתנאים מסוימים. המסגרת המוכרת ביותר לקבלת חנינה, היא חנינה מנשיא המדינה. אולם

חופשת אסירים

אסירים במדינת ישראל הם אזרחים לכל דבר ועניין אך מטבע הדברים, יש להם זכויות מוגבלות יותר משל האזרח הממוצע וחופש פעולה מצומצם יותר. אחת הזכויות

חוק אי הפללה בישראל

בתור אזרחים במדינת ישראל, אתם זכאים לבקש להמיר קנסות משטרתיים בברירת משפט בתנאים מסוימים. אחד מההליכים היותר מקובלים נוגע לחוק אי הפללה בישראל על שימוש

חיפוש לא חוקי של המשטרה

משטרת ישראל ורשויות האכיפה זכאים בהחלט להגיע לביתם של אזרחים מסוימים בזמן נתון כדי לבצע חיפוש לטובת חקירה משטרתית. עם זאת, יש לדעת שחיפוש בביתו

יחסי הסגרה בין מדינות

אנו חיים בעולם גלובלי בו אנשים שהם אזרחיה של מדינה אחת, עשויים לנהל את חייהם במקביל במדינה אחרת. אזרחים אלו יכולים לבצע עבירות במדינה שבה

מהו משפט בדלתיים סגורות?

הליכים משפטיים במדינת ישראל מתנהלים במגוון מתכונות. אחת הדרכים לשמירה על הליך משפטי תקין בתחום הפלילי, נקראת “משפט בדלתיים סגורות”. מטרתו של משפט בדלתיים סגורות

מאסר עולם בישראל

מאסר עולם הינו העונש השני החמור ביותר הניתן בישראל לעבריינים מורשעים, בדרך כלל בגין רצח או בגידה במדינה. עונש זה הינו השני בדרגת חומרתו לפי

עבירת סחר בבני אדם

לכאורה, ניתן היה לטעון כי תופעת הסחר בבני אדם פסה מן העולם כבר לפני יותר ממאה שנים. אולם הלכה למעשה, תופעה מטרידה זו מוסיפה להתקיים,

מונחים משפטיים בתחום הפלילי

מי שעוסקים בפלילים כעניין שבשגרה, מכירים קרוב לוודאי מושגים משפטיים בתחום הפלילי באופן המעניק להם מיומנות בקריאת טקסטים המתייחסים לתחום. ואולם מי שרק מתעניינים בתחום

התיישנות רישום פלילי

משמעותו של המושג התיישנות רישום פלילי, אומר שלאחר פרק זמן מסוים, כפי שנקבע בחוק המרשם הפלילי ותקנת השבים, לא יהיה המידע על העבירה הפלילית זמין

עונשים על פגיעה בהליך משפטי

לכל אדם יש זכות להליך משפטי הוגן. נשמת אפה של מדינה דמוקרטית היא היכולת לספק לכלל אזרחיה את הזכות להיאבק בבית המשפט על חפותם, ובמידת

הדרכים להקלה בעונש מאסר עולם

עונש מאסר עולם הינו עונש חמור אשר שולל מהאסיר את החופש לחיות חיים נורמטיבים ומרחיק אותו מהחיים הציבוריים והקהילתיים. מאסר עולם ניתן לאחר כתב אישום

ועדת שחרורים

ועדת שחרורים ממונה מכוח הוראת סעיפים 32 ו – 33 לחוק שחרור על תנאי ממאסר. ועדת שחרורים רגילה או מיוחדת כוללת שופט שלום או מחוזי

זימון לחקירה במשטרה

זימון לחקירה במשטרה הינו צעד שמאיים על רבים, עוד בטרם התחילה החקירה עצמה. החשש קיים תמיד, במיוחד עבור אותם אנשים, אשר לא היה להם ניסיון

עבירות ועונשים בבית סוהר

הכניסה לבית הסוהר היא עונש חמור, אשר שולל מהאדם את חירותו באופן המשמעותי ביותר הקיים. החיים בתוך בית הכלא הם קשים וקשוחים, ועל האסירים ללמוד

נסיבות הוצאת צו הרחקה

משמעותו של צו הרחקה היא למנוע מאדם אחד להתקרב לאחר, משום החשש להטרדות, איומים או התעללות. הוצאת צו הרחקה יכולה להיעשות מכוח ובהתאם לאחד משני

הזכות לביטחון

הזכות לחיים ולביטחון ולשלמות הגוף יוצאת מנקודת הנחה שכל פגיעה בחייו של אדם או בשלמות גופו תיחשב למעשה פסול ובלתי מוסרי, שגם גופי הצדק וגם

עורך דין פלילי בחולון

החוק הישראלי מגדיר מנעד רחב מאוד של עבירות בתור עבירות פליליות. עבירה על אחד מסעיפי חוק העונשין עשוי להוביל אתכם לחקירה ואף להגשת כתב אישום

עורך דין פלילי בפתח תקווה

עורך דין פלילי הוא גורם המקצוע המתמחה בכל הנוגע למשפט והחוק הפלילי בישראל, בדגש על חוק העונשין וההליך הפלילי. באתר שלנו – הנבחרת המשפטית תוכלו

עורך דין פלילי בראשון לציון

הדין הפלילי הינה אחת ההתמחויות המרתקות ביותר הקיימות בעולם עריכת הדין. מדובר בתחום רחב מאוד הכולל בתוכו מספר רב של סעיפי חוק, מקרים מעניינים ואירועים

עורך דין פלילי בתל אביב

לחוק העונשין במדינת ישראל ישנו תפקיד חשוב מאוד והוא שמירה על הזכויות והבטחון של כל אדם ואדם. כחלק מכך חוק העונשין מציג בתוכו עבירות של

עורך דין פלילי ברמת גן

עורך דין פלילי הינה אחת ההתמחויות המרתוק ביותר הקיימות בתחום המשפט ועריכת הדין. מדובר במקבץ חוקים רחב, הכולל בתוכו דקויות של נסיבות, מקרים וסיפורים אנושיים.

עורך דין פלילי בבני ברק

במידה וראיתם את הסדרה המדריך לרוצח אתם יכולים להבין שכל אדם, אפילו המשכיל והנורמטיבי ביותר עשוי להיות מעורב בעבירה פלילית. כמובן שמדובר על סדרה המגזימה

שתף/י מאמר זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram