האם שמן קנאביס זה חוקי – ואיפה ניתן לרכוש אותו

רבים מנסים להבין מה הסטטוס של שמן הקנאביס, מה מותר ומה אסור, לכן בואו נעשה סדר בדברים, מענה לתשובות הבסיסיות ביותר והבנה בנושא תוביל אתכם להחלטות הנכונות עבורכם.

הכל מתחיל מידע והבנה, ופה מדובר בתופעה מדהימה, משהו שאנשים רבים זקוקים לו ולא מצליחים להבין היכן הם עומדים מול זה ומה לעשות, אז בואו ונגלה מה בדיוק הולך כאן.

 

שאלת השאלות

אנשים רבים תוהים האם שמן קנאביס הוא חוקי בישראל, המון מחלוקות בנושא, בואו ננסה ליישב את העניין. על פי החוק יש איסור על מוצרים המופקים מצמחי קנאביס. יחד עם זאת, ישנו שמן cbd אשר מיוצר מכמה זני קנאביס, את השמן הזה לא ניתן לרכוש בחנויות, אך ניתן להזמין אותו באינטרנט ולקבל אותו בדואר או חברות שליחויות שונות הישר אליכם.

 

אז מה זה שמן cbd?

החומר הזה נקרא נאבידיול, אחד מהרבה חומרים פעילים שנמצאים בקנאביס, ולו נמצא כי יש השפעה מרגיעה על הגוף שאינה פסיכואקטיבית. מוצרי החומר נחשבים משפיעים חיובית על שלל תופעות, מחרדה לבעיות שינה ודברים רבים נוספים. למרות שאין למצוא אותו במקום כמו בתי מרקחת קנאביס זה עוד עניין מורכב בישראל בינתיים, בקנייה חיצונית זה אפשרי בלי בעיה.

 

למי זה מתאים?

האמת שזה מתאים ממש לכל אחד, לשלל בעיות ותופעות תוכלו למצוא את השמן הזה כעוזר וחיובי. אנשים רבים מתמודדים עם קשיים רגשיים שרודפים אותם ומקשים עליהם לתפקד, בנוסף להמון בעיות רפואיות שאין להן מענה מספק. לשמן הזה יש יכולות רבות להקל ולעזור בכל התחומים הללו ולשנות לאנשים את איכות החיים שלהם לחלוטין.

 

מתחת לחוק

ידועה הבעיה שאנשים זקוקים לקנאביס בכדי לעזור להם עם בעיות רבות, כמו חיילים ואנשי צבא אשר מתמודדים עם טראומות קשות, בעיות שינה ובעיות רפואיות. ובכל זאת תהליך קבלת אישור לקנאביס רפואי זה קשה, לכן שמן קנאביס שכזה, שכל אחד יכול לרכוש, זה פתרון מעולה. יש מגוון אופציות רחב לטיפולים וצרכים שונים המתאפשר עם השמן הזה.

 

איך צורכים את החומר

מדובר בחומר שמגיע בהמון צורות שונות שניתנות לצריכה, הדרך הנפוצה ביותר זה טפטוף השמן על הלשון שלכם. במידה וזהו אינה דרך שמתאימה לכם, יש עוד אופציות רבות, כמו תרסיס שמן, בליעת קפסולות ואפילו הוספת אבקה למשקה שלכם. בכל אופן, לא תהיה בעיה למצוא את הדרך הנוחה ביותר עבורם בכדי שתוכלו לצרוך את החומר בקלות.

 

חשוב לזכור

מדובר בשוק שהוא אולי הופך פופולארי, אך מעט מחקרים נעשו עליו, לכן חשוב מאוד בתחילת הדרך שלכם לעשות את זה לאט. הכוונה להתחיל עם מינון נמוך ולעלות בהדרגה ובאיטיות, שימו לב שאין תופעות לוואי ותשמרו על עצמכם. לעשות דברים לאט ובזהירות רק ישתלם לכם, ותוכלו לגלות שאולי זה בדיוק מה שהייתם צריכים ורק לא הכרתם עדיין.

תפרחת

 

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף