אודות

קצת על עצמנו

אנו, חברי הנבחרת המשפטית, לקחנו על עצמנו להעניק את השירות המשפטי הטוב ביותר והמקצועי ביותר לכל אדם. על מנת לאפשר לכולם ליהנות מהשירותים שלנו, אנו מפרסמים מידע רב הנגיש לכולם באתר האינטרנט שלנו. בנוסף, נשמח לעמוד לשירותכם, ולסייע לכם בכל בעיה משפטית המתעוררת אצלכם.

למה לבחור בנבחרת המשפטית

הנבחרת המשפטית, כשמה כן היא, מורכבת מנבחרת עורכי הדין הטובים ביותר בתחומם. כל עורך דין נבחר בקפידה, על מנת להבטיח את השירות והמקצועיות ברמות הגבוהות ביותר. כל עורך דין מחזיק בתחום התמחות המיוחד לו, דבר המבטיח כי הטיפול בלקוחות ייעשה על ידי אנשים מנוסים ומקצועיים ומבטיח כי תקבלו את כל הזכויות המגיעות לכם.

מה חשוב לנו?

חברי הנבחרת המשפטית פועלים על פי עקרונות מנחים הצומחים מתוך הרוח הארגונית של הנבחרת המשפטית:

רמת מקצועיות

כל עורך דין הוא מקצוען מתחומו, ומוביל בתחום ההתמחות שלו על ידי ידע וניסיון. לכל עורך דין יש את התחום הספציפי שבו הוא מתמקד, כך שלכל נושא משפטי יש עורך דין מקצוען ומנוסה.

רמת שירות

אנו בנבחרת המשפטית חרטנו על דגלנו את ערך השירות. שירות יכול להתבטא ביחס הניתן ללקוח, מידת הזמינות של החברה, ליווי התהליך בצורה מלאה וכדו’.

מחיר

הנבחרת המשפטית שואפת להעניק שירות לכל אדם, וכחלק ממגמה זו אנו מציעים את שירותינו במחירים השווים לכל נפש. כמובן שהמחיר אינו בא על חשבון הרמה המקצועית או רמת השירות הניתן ללקוח.